Büyükşehir Her Zaman Gazilerin Yanında

İç Anadolu Haberleri

Muharip Gaziler Derneği Konya Şubesi Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi başkan ve üyeleri Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Vekili Mithat Büyükalim ile görüştüler.

Dernek başkanları, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirterek, Türkiye’deki en güzel dernek binalarını gazilere tahsis ettiği için Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür ettiler.
 
Muharip Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Buğur, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık ve gaziler Konya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Gaziler Haftası kapsamında gerçekleşen ziyarette haftanın hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mithat Büyükalim, ecdadın vatan uğruna geçmişte çektiği sıkıntılar sayesinde bugün huzur içinde yaşanıldığını söyledi. Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve içinde Gaziler Ofisi de bulunan İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi’nden de bahseden Büyükalim, geçmişte yaşananları hiçbir zaman unutmamak ve yeni nesillere aktarmak gerektiğini ifade etti. Muharip Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Buğur, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık da Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirttiler. Dernek başkanları, gazilere tahsis edilen dernek binalarının Türkiye’deki en güzel binalar olduğunu vurgulayarak Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür ettiler.
 

Tüm İç Anadolu haberleri için tıklayın