Gelinim Mutfakta 14 Eylül'de kim elendi?

Medya Haberleri

14 Eylül Günün Kazananı Kim? Programın son bölümünde sunucu Fatih Ürek, gelinlerin puanlarını açıkladı. Ezgi 7 puanla günün en düşük puanını alan gelin olurken, 16 puan toplayan Gonca ise günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını almaya hak kazandı. Öte yandan Burcu 12, Esra ise 10 puan toplayabildi.

GELİNİM  MUTFAKTA 14 EYLÜL BİRİNCİSİ VE ELENEN İSMİ AÇIKLANDI

14 Eylül Günün Kazananı Kim? Programın son bölümünde sunucu Fatih Ürek, gelinlerin puanlarını açıkladı. Ezgi 7 puanla günün en düşük puanını alan gelin olurken, 16 puan toplayan Gonca ise günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını almaya hak kazandı. Öte yandan Burcu 12,  Esra ise 10 puan toplayabildi.

GELİNİM MUTFAKTA BİRİNCİSİ KİM OLDU? 14 EYLÜL 2018

Haftanın en yüksek puanını Ezgi alarak birinci oldu

 

GELİNİM MUTFAKTA ELENEN KİM OLDU? 14 EYLÜL 2018

Gelin Gonca ve Kayınvalide Bilge elenen isim oldu

 

GELİNİM MUTFAKTA  KONUSU- FORMATI NEDİR?

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 15:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

Tüm Medya haberleri için tıklayın