Ahmet Ağaoğlu: Kaptan alacağı için iki kez ihtar çekiyorsa diğerleri neler yapar

Spor Haberleri

Ahmet Ağaoğlu: G.Saray’ı 4-0 yendik yine mutlu değilim. Alacaklılar rüyama giriyor. Onların haklarını ödeyememekten çok korktum. O gece uyuyamadım.

BURAK Yılmaz ve diğer borçlar konusunda sık sık bilgilendirmeler yapan Ahmet Ağaoğlu’nun son açıklamaları dikkat çekti. O kısımlar ise şöyle: G.Saray’ı 4-0 yendik herkes mutlu. Ama ben o gece uyuyamıyorum. Maaşları ödemekte zorlandığım için uyuyamıyorum. Bunu düzene sokunca uyuruz. Burak benim takımımın kaptanı. Kaptan alacağı için iki kez ihtar çekiyorsa diğerleri neler yapar? Beni çok hayal kırıklığına uğrattı.

TARAFTARA DA YAZIK! 

2023 yılına kadar gelirlerimiz temlikli. İçeriye bir kuruş para girmiyor. Formayı alıp stada koşan taraftarın ve her bir bireyin umutlarının önüne geçmiş oluyorsunuz. Onlara yazık değil mi? İnanç olarak baktığınızda da kul hakkına girer. 

2.6 milyon euro verdik 

Transfer bütçesiyle ilgili de konuşan Ahmet Ağaoğlu, “Defansa 500, orta saha için de en fazla 1, forvete ise maksimum 1.1 milyon euro belirledik. Yüzün üstünde oyuncu incelendi. İran’dan oyuncu alınır mı dediler? Almasını biliyorsan her yerden alınır.

(Aksam)

Tüm Spor haberleri için tıklayın