Göksel Gümüşdağ: Arda Turan transferinin mali bilgilerini pazartesi günü vereceğim

Spor Haberleri

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın takıma katılması hakkında görüşlerini aktardı.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Barcelona'dan transfer ettikleri Arda Turan hakkında açıklamalarda bulundu. NTV Spor'a konuşan Gümüşdağ, Arda Turan'ın da kendilerini istediğini belirtti.

İşte Göksel Gümüşdağ'nın Arda Turan açıklamaları;

''6 aylık top oynamayıp, sadece Başakşehir'e değil Türk futboluna faydalı olması en büyük arzumuz. Tabii bazen hayatımızda inişler çıkışlar olabilir. Bunlar olduğunda da arkamızı dönemeyiz, yanında olmalıyız. Türk futbol severler, çok farklı bir Arda'yı canlı olarak izleyecek. Bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi Arda'yı izleyecekler.

''ARDA DA BAŞAKŞEHİR'İ İSTİYORDU''

Arda'nın Barcelona ile ayrılma ihtimali çıkar çıkmaz Barcelona ile görüşmelere başladık. Pazartesi günü Barcelona ile izin alarak Arda ile bir akşam yemeği yedik. Yemekte de baş başa Arda'nın şu anki durumu, Başakşehir düşüncesi konuştuk, çok güzel bir yemek geçirdik. Arda'nın Türkiye'ye dönme isteğini de görünce bu transferin çok doğru olacağını düşündüm. O da Başakşehir'i istiyordu. Yarın sabah sağlık taramasından geçtikten sonra Pazartesi kulüp binasında 10.45'te imza törenini gerçekleştireceğiz.

''PAZARTESİ GÜNÜ MALİ BİLGİLERİ VERECEĞİM''

2 yıllık kiralama bir iş modeli. Pazartesi günü detayları basın toplantısında izah edeceğim. Pazartesi günü soru cevap şeklinde tüm soruları cevaplarız. Zaman zaman bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar ortaya çıkıyor. Maliyetle ilgili bilgileri verdiğimizde bu düşünceler de ortadan kalkacaktır.

''BİR TRANSFER DAHA YAPABİLİRİZ''

Abdullah Avcı'nın isteği doğrultusunda 1-2 transfer daha yapabiliriz. Önceliğimiz Arda'ydı. Belki bir transfer daha yapabiliriz.''

Sporx

Tüm Spor haberleri için tıklayın
  • En Popüler Videolar