Çift ön kameralı HTC U11 EYEs ortaya çıktı

Teknoloji Haberleri

Dünyanın ilk akıllı telefonunu üreten marka olan HTC maalesef şu günlerde pek iyi durumda değil. Sürekli bir yenilik arayışında olan HTC, çift ön kameralı sıkılabilir bir telefonla geliyor. İşte HTC U11 EYEs!

U11+ modeliyle 18:9 ekran oranına geçen HTC, görünen o ki U11 EYEs modeliyle de bunu devam ettirecek. Sızıntıların efendisi olarak nam salan Evan Blass tarafından ortaya çıkartılan model üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş artık kalkıyor.
 
 
Harmony kod adıyla da bilenen HTC U11 EYEs, 6 inç büyüklüğündeki Super LCD3 Full HD+ ekrana sahip olacak. Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 652 işlemcisini kullanacak olan model, 4 GB RAM ve microSD kart destekli 64 GB hafızaya sahip olacak.
 
USB Type-C, 3930 mAh batarya suya ve toza karşı dayanıklılık için IP67 sertifikasıyla gelecek olan model Android Nougat ile çalışacak. U11+ ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olan HTC U11 EYEs, siyah, gümüş ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olacak.
 
 
 
ShiftdeIete'ın haberine göre, Kamera detayları henüz belli olmayan çift ön kameraya sahip olan modelin tanıtımı ise Evan Blass’a göre 15 Ocak günü gerçekleşecek. Fiyatı ise 500 dolar seviyesinde olacak.
Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın
  • En Popüler Videolar