CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

Politika Haberleri

CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla, Iğdır'da beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırılan Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın tedavisi için Erzurum'dan Iğdır'a alanında uzman cerrah ve sağlık ekibi gönderildi - Iğdır Valisi Enver Ünlü: - "Beyin kanaması geçiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın sağlığına kavuşması için gereken her şey yapılıyor. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'nın talimatıyla hastaneye takviye amaçlı cerrah gönderildi" - CHP Iğdır İl Başkan Yardımcısı Nazım Karadağ: - "Banyoya giderken ayağı kaymış, kafası yere çarpmış ve beyin kanaması geçirmiş. Allah razı olsun doktor arkadaşlarımız hemen ameliyata aldı, kanamayı durdurdu, şimdi sağlık durumu iyi"

IĞDIR/ERZURUM (AA) - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla, CHP'de olağanüstü kurultay çalışmaları kapsamında bulunduğu Iğdır'da beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırılan Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın tedavisi için Erzurum'dan Iğdır'a alanında uzman cerrah ve sağlık ekibi gönderildi.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP'de olağanüstü kurultay çalışmaları sebebiyle geldiği Iğdır'da beyin kanaması geçiren Milletvekili Erdin Bircan'ın kaldırıldığı Iğdır Devlet Hastanesinde ameliyata alındığını belirtti.

Bircan'ın ameliyatının sürdüğüne işaret eden Ünlü, "Beyin kanaması geçiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın sağlığına kavuşması için gereken her şey yapılıyor. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'nın talimatıyla hastaneye takviye amaçlı cerrah gönderildi." dedi.

Iğdır İl Sağlık Müdürü Alparslan Erol da helikopter ile alanında uzman cerrah ve sağlık ekibinin Iğdır'a gönderildiğini bildirdi.

- "Bircan'ın sağlık durumu iyi"

CHP Iğdır İl Başkan Yardımcısı Nazım Karadağ ise Bircan'ın Iğdır'a dün akşam geldiğini anlatarak, şunları kaydetti:

"Bircan kente dün akşam geldi, sohbet ettik ve ben yanından ayrıldım o otele geçti. Sabah 10.55'te aradılar 'milletvekilimizin durumu ciddi' dediler, geldiğimde ambulans gelmişti hemen hastaneye kaldırdık. Banyoya giderken ayağı kaymış, kafası yere çarpmış ve beyin kanaması geçirmiş. Allah razı olsun doktor arkadaşlarımız hemen ameliyata aldı, kanamayı durdurdu, şimdi sağlık durumu iyi."

CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP heyeti ile Bircan'ın tedavi gördüğü Iğdır Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hastane başhekimi Op. Dr. Raşit İlhan'dan Bircan'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Altay, gazetecilere açıklamada bulundu.


CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP heyeti ile Bircan'ın tedavi gördüğü Iğdır Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hastane başhekimi Op. Dr. Raşit İlhan'dan Bircan'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla, CHP'de olağanüstü kurultay çalışmaları kapsamında bulunduğu Iğdır'da beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırılan Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın tedavisi için Erzurum'dan Iğdır'a alanında uzman cerrah ve sağlık ekibi gönderildi. CHP Iğdır İl Başkan Yardımcısı Nazım Karadağ, açıklamada bulundu.


CHP Edirne Milletvekili Bircan'ın beyin kanaması geçirmesi

CHP'de olağanüstü kurultay çalışmaları kapsamında Iğdır'da bulunan Edirne Milletvekili Erdin Bircan'ın beyin kanaması geçirdiği ve ameliyata alındığı bildirildi.


İLGİLİ HABERLER

Iğdır Namaz Vakitleri
 • İmsak
 • Güneş
 • Öğle
 • İkindi
 • Akşam
 • Yatsı
 • 03:01
 • 04:47
 • 12:15
 • 16:10
 • 19:34
 • 21:12
00:00:00
Diğer Iğdır Günleri İçin Tıklayın
Iğdır Hava Durumu
Salı
38
Çoğunlukla güneşli
 • Salı
  38
  Çoğunlukla güneşli
 • Çarşamba
  38
  Güneşli
 • Perşembe
  38
  Güneşli
Iğdır İstanbul Günleri İçin Tıklayın