Mardin'de bayram bereketi

Genel Haberleri

Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı.

Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Amasya'dan gelen Nuri Eken bayramı tatilini Mardin'de geçirdiğini, ilçelerini ve tarihi yerleri gönül rahatlığıyla gezmenin keyfini yaşadığını söyledi.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Esnaf Mehmet Yertüm, açıklamada bulundu.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Yöresel sabun satan işletmeci Funda Aksan, özellikle son iki bayramda çok güzel bir yoğunluk yaşadıklarını söyledi.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Keldani Katolik Kilisesi Vakıf Yöneticisi Adnan Sağlamoğlu, açıklamada bulundu.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Mardin Büyükşehir Belediyesi Bilgi Kültür ve Tanıtım Merkezi görevlisi Gülistan Şen, açıklamada bulundu.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Mersin'den gelen Ali Özkan, deniz yerine tarihi şehri görmeye geldiklerini, buranın tarihi atmosferiyle büyülendiklerini söyledi.
Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Turistler, Keldani Katolik Kilisesi'ni de ziyaret etti.Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. "Gündüz seyranlık gece gerdanlık" olarak nitelendirilen Mardin'i gezmeye gelen misafirler, şehri gece de huzurla gezmenin keyfini çıkardı
Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı.Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. "Gündüz seyranlık gece gerdanlık" olarak nitelendirilen Mardin'i gezmeye gelen misafirler, şehri gece de huzurla gezmenin keyfini çıkardı.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Mardin'i gezmeye gelen misafirler, yöresel ürünlere ilgi gösterdi.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı. Tarihi Kasımiye Medresesini bayram tatili süresince günde ortalama 10 bine yakın kişi ziyaret etti.


Mardin'de bayram bereketi

Farklı dil ve dinlerin bir arada yaşadığı, camileri, medreseleri, kiliseleri ve taşın oya gibi işlendiği evleriyle ilgi gören Mardin'de Kurban Bayramı bereketi yaşandı.İLGİLİ HABERLER

Mardin Namaz Vakitleri
 • İmsak
 • Güneş
 • Öğle
 • İkindi
 • Akşam
 • Yatsı
 • 03:04
 • 04:50
 • 12:24
 • 16:16
 • 19:48
 • 21:27
00:00:00
Diğer Mardin Günleri İçin Tıklayın
Mardin Hava Durumu
Pazartesi
39
Sıcak
 • Pazartesi
  39
  Sıcak
 • Salı
  32
  Güneşli
 • Çarşamba
  34
  Güneşli
Mardin İstanbul Günleri İçin Tıklayın