Camdaki Kız 82. bölüm full izle Youtube! Camdaki Kız 82. final bölümü izle tek parça!
ABONE OL

Camdaki Kız final bölümüyle izleyicisine veda etti. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'ın son bölümünde Laz Kızı Hayri'yi öldürmüştü. Dizinin final bölümünde Hayri'nin ölümünü öğrenen Nalan ne yapacak? Sedat ve Nalan yeniden bir araya mı gelecek? Camdaki Kız 82. bölümü izlemek isteyenler için Kanal D ve Youtube Camdaki Kız final bölümü izleme linki sizlerle. Camdaki Kızı dizi 82. bölüm full izle!YouTube!

CAMDAKİ KIZ FİNAL BÖLÜMÜ İZLE (KANAL D)

Kanal D'nin, yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini konu alan dizisi Camdaki Kız, 82. final bölümü ile ekrana geldi.

CAMDAKİ KIZ 82. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Başrollerinde; Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız, final bölümüyle izleyicisine veda etti.

CAMDAKİ KIZ FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 82. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin son bölümünde Laz kızı Hayri'yi bıçaklayarak öldürmüştü.

Camdaki Kız'ın final bölümünde; Laz Kızı Hayri'yi bıçakladıktan sonra teslim olur. Hayri'nin ölümü Nalan, Türkan ve kızları çok sarsmıştır. Nalan, Laz Kızı ve Hayri hakkındaki gerçekleri de öğrenir. Cenazede en büyük yardım ise Sedat'tan gelir ve herkesi şaşırtır.

1 yıl sonra ise Nalan ve Sedat bambaşka bir hayata yol almışlardır.

İkisi yıllar sonra ilk buluşmalarını tekrar yaşar. Bu kez bambaşka iki kişi olarak oturdukları masadan herkesi mutlu eden bir karar çıkar.

Hem Nalan ve Sedat hem de diğerleri için hayat eksikleriyle de olsa yeniden rayına oturmuştur.

15 Haziran reyting sonuçları: Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, MasterChef Türkiye All Star reyting sıralaması