Kızılcık Şerbeti 15. son bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 15. bölüm izle full hd tek parça!
ABONE OL

Kızılcık Şerbeti 15. bölümü ile Show TV'de ekrana geldi. Başrollerinde Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinin 15. bölümünde Doğa ve Fatih arasındaki buzların yavaş yavaş erimeye başladığı tanıtımda Nursema ve Umut'un ilişkisi için tehlike çanları çalıyor. Doğa'nın Fatih'e söylediği "Ben sana döneceğim, o eve değil..." sözleri ise dikkat çekiyor. Kızılcık Şerbeti son bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. Kızılcık Şerbeti 15. bölüm izle full hd tek parça!

KIZILCIK ŞERBETİ 15. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA!

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde Ömer'in "Ben Kıvılcım'a aşığım" sözleri damga vurdu.

KIZILCIK ŞERBETİ 16. BÖLÜM 1. FRAGMAN | "DÜNYADA BENİM KARIMIN ANNESİNDEN BAŞKA KADIN MI YOKTU?"

Kızılcık Şerbeti tekrarı ne zaman? İşte Show Tv yayın akışı Kızılcık Şerbeti tekrar bölümü saatleri

KIZILCIK ŞERBETİ 15. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde Leman'ın yanılgısı kısa bir sürede ortaya çıksa da bu durum Abdullah ve Alev yakınlaşmasına set vuracaktır. Pembe ise ısrarla bu yanlış anlaşılmanın gerçek olabileceğini öne sürer, ancak Kıvılcım ve Sönmez tarafından ciddi bir şekilde uyarıldığında geri adım atmak zorunda kalır.

Umut'un annesinin Nursema'yı gördüğünde verdiği tepki, zaten kırılgan olan Nursema ve Umut birlikteliğine bir düğüm daha atılmasına neden olacaktır.

Fatih'in Doğa'yı eve döndürme çabaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bu konuda Kıvılcım ile de konuşacak, ancak Kıvılcım olaya dahil olmayacağını açıkça belirtecektir.

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde Metehan'ın annesinin büyük bir sinir krizi geçirerek hastaneye yatışı acı olsa da, uzun yıllardır sonuçlanmayan boşanma davasının nihayet bitmesi Ömer için mucize gibidir. Bu mutlu haberi ilk paylaşacağı kişi tabii ki Kıvılcım olacaktır.

Nursema ve Umut birlikteliğini kanıtlamaya baş koyan Nilay sonunda emeline kavuşacaktır.

Çocuklarının akıbetini konuşmak üzere buluşan Abdullah, Pembe ve Kıvılcım ise geceyi çok daha büyük bir sürpriz ile kapatacaktır.

Show TV'nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti'nin oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz ve Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler yer alıyor.