Kuruluş Osman 84. son bölüm izle! Kuruluş Osman 84.bölüm izle full hd tek parça
ABONE OL

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman'ın 84. bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Osman Bey Geyhatu'yu gafil avlamışken birden karşısında Vezir Alemşah'ı bulur. Osman Bey bu cendereden sıyrılır. Fakat geride kalan alplar yaralı halde Vezir Alemşah'a esir düşerler. Osman Bey, Alplarını kurtarabilecek mi? Cerkutay ölüyor mu?İşte Kuruluş Osman son bölüm izleme sayfası ve son bölümde yaşananlar. Kuruluş Osman 84.bölüm izle full hd tek parça!

KURULUŞ OSMAN 84. SON BÖLÜM İZLE!

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman 84. bölümde Bir yandan Geyhatu'ya hesap sormak için uğraş veren Osman Bey Bala Hatun'un haberini alır. Osman Bey Bala Hatun'u görebilecek midir?

KURULUŞ OSMAN 84.BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA (YOUTUBE)

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman, Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanıyor.

KURULUŞ OSMAN 85. BÖLÜM FRAGMANI | 'GAYRI, ZALIMIN VAKTI DOLDU!'

Başrollerinde; Burak Özçivit, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serhat Kılıç, Erkan Avcı ve Seda Yıldız'ın yer aldığı Kuruluş Osman'da; Yıldıray Şahinler, Özge Törer, Emre Basalak, Rüzgar Aksoy, Burak Çelik, Çağrı Şensoy, Yiğit Uçan, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Buse Arslan, Şeyma Korkmaz, Açelya Özcan, Fatih Ayhan, Ömer Ağan, Ahmet Kaynak, Serdar Kayaokay, Oğuzhan Karbi, Serhat Parıl, Melis Gürhan, Can Bartu Aslan, Burak Alp Yenilmez, Gizem Kala, Recep Çavdar, Rıdvan Uludaşdemir ve Serdar Akülker gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

KURULUŞ OSMAN 84. BÖLÜM ÖZETİ

Genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği, senaryosunu da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı reyting rekoruna imza atan Kuruluş Osman dizisinin son bölümüne Bala Hatun'un doğumu damga vurdu.

ALPLAR ESİR DÜŞÜYOR...

Osman Bey Geyhatu'yu gafil avlamışken birden karşısında Vezir Alemşah'ı bulur. Büyük bir cenderenin içindedirler.

Osman Bey Geyhatu'yu yakalamak için cendereden sıyrılır. Geyhatu'nun izini sürmeye başlar. Fakat geride kalan alplar yaralı halde Vezir Alemşah'a esir düşerler. Alpların akıbeti ne olacaktır?

VEZİR ALEMŞAH KAYI OBASINI BASIP HATUNLARI TUTUKLUYOR!

Bala Hatun'un doğum sancıları başlamıştır. Kayı Obasında Bala'nın doğum telaşı varken Vezir Alemşah obaya yıldırım gibi düşer.

Vezir Alemşah Osman'a olan hıncını hatunlarından çıkarmaya kararlıdır. Hatunları yargılayacaktır. Onları tutuklatıp Söğüt'e doğru yola çıkar.

BALA HATUN'UN BEBEĞİ ÖLÜYOR MU?

Bala'nın sancıları dinmemektedir. Doğumu başlayan Bala Hatun'un bebeği ağlamaz. Bebeğinin ağlamaması Bala'yı kahreder.

Hatunlar düştükleri zor durumdan nasıl kurtulacaktır? Bebek yaşayacak mı?

Geyhatu ağır yarasına rağmen ustaca saklanmayı başarır. Fakat Osman'ın daima bir planı vardır. Osman Bey Geyhatu'yu nasıl yakalayacaktır?

Oğlum, Sadakatsiz, Kuruluş Osman reytingleri nasıl? 2 Mart 2022 Çarşamba reyting sonuçları

Destan 13. Bölüm izle tek parça!

Baba 3. Bölüm izle tek parça!