Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman

Dizi Haberleri

Yayınlanan 2. fragmanda Vedat, Nefes'e 'Herşey bitti' derken, Nefes ise Tahir'in yanına gidebilmek için gemiden atlamaya çalışıyor. Vedat onu tutmaya çalışırken ikisi birlikte denize düşüyor. Öte yandan Tahir'in denize atıldığı haberini alan annesi de evde yere yığılırken Asiye de onun başındadır..

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 2. fragmanı

Yayınlanan 2. fragmanda Vedat, Nefes'e "Herşey bitti" derken, Nefes ise Tahir'in yanına gidebilmek için gemiden atlamaya çalışıyor. Vedat onu tutmaya çalışırken ikisi birlikte denize düşüyor. Öte yandan Tahir'in denize atıldığı haberini alan annesi de evde yere yığılırken Asiye de onun başındadır..

 

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi genç yıldızların paylaştığı Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon ilk görüntüleri dizi takipçileriyle paylaşıldı. Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz, 21. bölümüyle yeni sezonun açılısını yapacak.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon tarihi için net bir açıklama yapılmadı ancak dizinin sezon finalinde Yiğit'in velayeti için görülen davanın 5 Eylül'e ertelenmişti. Bu nedene 2. sezonun 5 Eylül Çarşamba günü başlayabileceği öngörülüyor.

 

Tüm Dizi haberleri için tıklayın