Zümrüdüanka 14. bölüm izle! Zümrüdüanka 14. bölüm tek parça
ABONE OL

Zümrüdüanka 14. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Zümrüdüanka 14. bölümde Serhat, sevdiği kadını elinden almak isteyen kişinin Abbas olduğunu öğrenince, deliye döner. Amcasının aylarca Serhat'a yalan söylemesi, onu hayal kırıklığına uğratır. Zümrüdüanka 14. bölüm izleyemeyenler için son bölüm haberimizde yer alıyor.

Zümrüdüanka 14. bölümde ise Abbas, Zümrüt’ün akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürüp, Serhat’ın aklını karıştırmaya çalışır. Zümrüdüanka 14. bölüm izlemek için haberdeki linke tıklamanız yeterli.

ZÜMRÜDÜANKA 14. BÖLÜM İZLE

ZÜMRÜDÜANKA 15. BÖLÜM FRAGMANI


ZÜMRÜDÜANKA 14. BÖLÜM ÖZETİ

Zümrüdüanka 14. bölümde; Serhat, sevdiği kadını elinden almak isteyen kişinin Abbas olduğunu öğrenince, deliye döner. Amcasının aylarca gözünün içine bakarak yalan söylemesi, Serhat’ı ayrıca hayal kırıklığına uğratır. Bu hayatta, Zümrüt’ten başka inanıp, güveneceği kimsenin olmadığından artık emindir.

Abbas, Zümrüt’ün akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürüp, Serhat’ın aklını karıştırmaya çalışır. Serhat, Abbas’ın tek bir lafına bile inanmazken; Abbas’ı Serhat’ın elinden, sürpriz biri kurtarır.

Tüm bu olanları fırsata çeviren Deniz, Zümrüt’ü hayatlarından çıkarıp, Serhat ve Işık’la gerçekten aile olabilmek için, kozlarını kullanmaya başlar. Sakin, ama kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Hamit’in bazı adımları; Suhandan’ın önyargılarını kırarken, ikili arasında beklenmedik gelişmelere vesile olur.

Zümrüdüanka 14. bölümde; Zümrüt, konakta kalmayı daha fazla gururuna yediremez. Serhat’ı bile hayatından çıkarmayı göze alarak, küllerinden yeniden doğmak için hikayesinin başladığı yere; baba ocağına döner. Cihan, Zümrüt’ü şaşkınlığa uğratan bir teklifte bulunur. Zümrüt, ne cevap vereceğini bilemezken, Serhat da Zümrüt’le kaderlerini yeniden yazmak için harekete geçer.

Serhat, kaderle girdiği mücadeleden galip çıkabilecek midir? Zümrüt’ün Cihan’a cevabı, ne olacaktır?

Zümrüdüanka cumartesi akşamları FOX TV'de ekrana geliyor. Saat 20.00'da başlayan dizinin başrollerini Alp Navruz ile Ceren Yılmaz paylaşıyor. Zümrüdüanka 15. bölüm fragmanı bir sonraki hafta olacak olaylar hakkında ipucu verecek. Zümrüdüanka 14. bölümde ise Abbas, Zümrüt’ün akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürüp, Serhat’ın aklını karıştırmaya çalışır. Serhat, Abbas’ın tek bir lafına bile inanmazken; Abbas’ı Serhat’ın elinden, sürpriz biri kurtarır.

Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 6. bölüm izle!

Çocukluk dizisi hayalet kimdir?