Çapa Bilim Kolejlerinin Kurucusu Maksut Konyar'ın Ankara Valisi Ercan Topaca'ya ziyareti

Eğitim Haberleri

Çapa Bilim Kolejlerinin Kurucusu Maksut Konyar, beraberindeki yönetim kadrosuyla birlikte Ankara Valisi Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti.

10 yıldan beri eğitim alanında yatırım yapan müteşebbis eğitim gönüllüsü Maksut Konyar tarafından kurulan ve eğitim camiasında nitelikli ve başarılı eğitim kurumları olarak bilinen Çapa Bilim Kolejleri yönetimi, Ankara Valisi Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti. Çapa Bilim Koleji'nin kurucusu Maksut Konyar'a bu anlamlı ziyarette Çapa Bilim Koleji Kurumlarının Hukuk Müşaviri Erşan Konyar ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Kerem Konyar da eşlik etti.

Çapa Bilim Koleji'nin ziyaretinden oldukça memnun olan Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara ve İstanbul'a 11 eğitim kurumun yatırımına öncülük ederek eğitim camiasına ülkenin genç gelecek nesillerini nitelikli bir eğitimle yetiştirmeye büyük katkıda bulunan Maksut Konyar'a tebrik ve teşekkürlerini iletti. Uzun zamandan beri Maksut Konyar’ı tanıdığını söyleyen Vali Ercan Topaca, “Maksut Bey’in müteşebbis yönünü uzun yıllardan  beri biliyorum. Dolayısıyla Eğitim çok titizlik, hassasiyet ve idealistlik isteyen çok önemli bir iştir. Çapa Bilim Kolejleri eğitim işi projelerinde başarılı olacağına gönülden inanıyorum” dedi. 

HAYALİMİZ ÜNİVERSİTE KURMAK

Çapa Bilim Kolejlerinin Kurucusu Maksut Konyar ise, Ercan Topaca’yı Uzun yıllardan beri tanıdığını belirterek, “Sayın Valimiz çok pratik düşünen sorun çözme mantığı çok ileri düzeyde hak ve hakkaniyet tarafı tam bir devlet, millet adamıdır. Tüm İşini çok titizlikle ciddi bir şekilde  yapan, devlet-vatandaş kaynaşmasını sağlayan proaktif üretken girişimlerde bulunan, önemli projeler üreten ülkemizin çok kıymetli önemli bir değeridir ” ifadesini kullandı. Vali Topaca’nın, Ülkemize yatırım ve istihdam yapmak isteyen tüm iş insanlarına hep yardımcı olduğunu vurgulayan Konyar, bu yöntemle  görev yaptığı illerin çok şanslı dönem yaşadığını anlattı.

Eğitim konusunun görüşüldüğü  bu ziyarette ileriye yönelik istikrarlı büyüme ve nitelikli eğitim kurumları kurma hedeflerine değinen Çapa Bilim Kolejlerinin Kurucusu Maksut Konyar, ''Küresel güç odaklı manipülasyonlarla Türkiye’de oluşturulmak istenen krizleri zinhar kabul etmiyoruz. Kriz tellalı tam tamcılara inat, amasız, fakatsız her alanda işlerimizi çok düzgün iyi yapara, ülkemize olan vefa borcumuzu daha çok çalışarak ödüyeceğiz. Çapa Bilim Kolejleri Eğitimde nitelikli büyümeye hız kesmeden devam edecek İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde İstanbul veya Ankara’da bir üniversite kurma hayalimiz ve hedefimiz var'' dedi.

Tüm Eğitim haberleri için tıklayın