AÖF yerleri açıklandı

Güncel Haberleri

Açıköğretim Fakültesi 12-13 Ocak güz dönemi final sınavları için geri sayım sürüyor. Merakla beklenen AÖF yerleri açıklandı.

Açıköğretim Fakültesi 12-13 Ocak güz dönemi final sınavları için geri sayım sürüyor. Merakla beklenen AÖF yerleri açıklandı.

Anadolu Üniversitesi AÖF güz dönemi oturumlarına kısa bir süre kaldı. Artık son hazırlıklarını yapan açıköğretim öğrencileri bir yandan belgelerini tamamlarken bir yandan da AÖF’te çıkmış soruları inceliyor.

Anadolu Üniversitesi’nin bu yıl için belirlediği takvime göre, AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı 24 - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında, Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 12 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında organize edilecek. Hafta sonu yapılacak olan sınavlar iki oturumda gerçekleşecek. Ders ve sınıflara göre değişen sınav saatlerinde sabah oturumları 09.30'da, öğlen oturumları ise saat 14.00'te başlayacak.

AÖF çıkmış sorular listesi, Anadolu Üniversitesi'nin yayımlamış olduğu Ekampüs sayfası üzerinden öğrenci numarası ve şifresi ile kolayca görüntülenebiliyor.

2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi sınav sorumluluk ünitelerine ulaşmak için aşağıda yer alan linklere tıklayınız. Her bölümün sorumluluk üniteleri farklı linklerde yer almaktadır.

AÖF SINAV ÜNİTELERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇIKMIŞ SORULARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Tüm Güncel haberleri için tıklayın