Gelinim Mutfakta son bölümde neler oldu

Medya Haberleri

Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftanın ilk bölümünde hem şaşırttı hem de meraklandırdı. Geçtiğimiz haftanın final bölümünde altınları son anda kaçıran Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye'nin olmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

Gelinim Mutfakta’da neler oluyor?

Yarışmanın en sivri dilli yarışmacısı Hatice ve kayınvalidesinin olmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Birçok kez haftanın birincisi olarak altın toplayan ikiliyi göremeyenler, 'Hatice neden yok, elendiler mi?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte, Gelinim Mutfakta 2 Temmuz tarihli bölümünde yaşananlar!

Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftanın ilk bölümünde hem şaşırttı hem de meraklandırdı. Geçtiğimiz haftanın final bölümünde altınları son anda kaçıran Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye'nin olmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Gelinim Mutfakta 81. bölümde Hüsniye Hanım ve gelini Hatice'nin yerine eski yarışmacı çift katıldı! Peki, Gelinim Mutfakta'nın yeni gelin ve kayınvalidesi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın ilk bölümün mutfakta iki boş masa vardı. Bu masalardan birisi yarışmacı Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanıma aitti. Fatih Ürek yarışmayı açtıktan sonra bu durum ile ilgili bilgi verdi. Yerlerine ise, önceden yarışan ve ikinci şansı hak ettiğini düşünülen Cansu ve Şengül ikilisi katıldı. Yarışmaya tekrar katılan gelin ilk iş olarak masadaki Hatice'ye ait olan eşyaları bir kutuya doldurdu ve kaldırdı. Hatice ve Hüsniye Hanım'ın neden gelmediği ise bilinmiyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA İZLEME LİNKİ

Tüm Medya haberleri için tıklayın