Gelinim Mutfakta'da Özlem haftanın birincisi...

Medya Haberleri

29 HAZİRAN CUMA Gelinim Mutfakta'da haftanın son günü final heyecanı yaşanıyor.Her hafta final gününde tatlı türü yapan gelinler kaynanalarından yüksek puan alarak günün birincisi olabilmek için yarışıyor. Birbirinden lezzetli tarifleri en iyi şekilde yapmaya çalışan gelinler kaynanalarından 5 er puan almayı hedefliyor.

GELİNİM MUFTAKTA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

29 HAZİRAN CUMA Gelinim Mutfakta'da haftanın son günü final heyecanı yaşanıyor.Her hafta final gününde tatlı türü yapan gelinler kaynanalarından yüksek puan alarak günün birincisi olabilmek için yarışıyor. Birbirinden lezzetli tarifleri en iyi şekilde yapmaya çalışan gelinler kaynanalarından 5 er puan almayı hedefliyor. Haftanın son günü en yüksek puanı alan gelin altını kapıyor. Peki kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Hangi gelin kaç puan aldı? Gelinim Mutfakta'da haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın günün kazanan gelini 16 puan ile ÖZLEM hanım oldu.

Haftanın kazanan gelini ise 63  puan ile ÖZLEM Hanım  6 altın bileziğin sahibi oldu. Günün en düşük puanını alan Tuğba ve Hatice oldu.

Her iki yarışmacı da 5'er puan aldı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında kural olarak eşitlik durumunda kura çekimine gidilmesi gerekiyordu. Fatih Ürek ise Hatice hanıma 2 bilezik Özlem hanıma 2 bilezik, kalan 1 bileziğin ise bir sonraki haftaya devretmesini teklif etti. Yani bu hafta Gelinim Mutfakta'da haftanın birincisi 5 değil tam 6 puan alacak.

Tüm Medya haberleri için tıklayın