Gelinim Mutfakta'da 21. hafta kim elendi

Medya Haberleri

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 105. Bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti! Hafta toplamında en az puanları Nurten-Özlem Argün çifti ile Kamile-Selen Özelkara çifti aldı ve Gelinim Mutfakta'nın yirmibirinci hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu!

GELİNİM MUTFAKTA BU HAFTA KİM ELENDİ KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 105. Bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti!  Hafta toplamında en az puanları Nurten-Özlem Argün çifti ile Kamile-Selen Özelkara çifti aldı ve Gelinim Mutfakta'nın yirmibirinci hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu!

 

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU NEDİR?

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 15:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

Tüm Medya haberleri için tıklayın