21 Temmuz Tolgshow konukları belli oldu

Medya Haberleri

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldürdüğü programı TOLGSHOW, yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. TOLGSHOW’un yeni bölüm konuğu yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak olacak.

TOLGSHOW'DA AŞKIM KAPIŞMAK

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldürdüğü programı TOLGSHOW, yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. TOLGSHOW’un yeni bölüm konuğu yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak olacak. Tolga Çevik ile Aşkım Kapışmak’ın ilişki üzerine yaptıkları şakalar izleyiciyi kahkahaya boğarken Çevik’in ilk aşkını açıklaması büyük alkış alacak. Aşkım Kapışmak’ın ilişki üzerine vereceği tavsiyeleri uygulayan ‘Arkadaşım’ bu kez başarılı olabilecek mi?

 

Haydutlar Arkadaşım’ı kaçıracak!

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ‘Arkadaşım’ 1970’li yıllarda yaşayan bir kasetçi olarak sahneye çıkacak. ‘Arkadaşım’ın dükkanına gelen şımarık bir kız ve bıçkın delikanlı sevgilisi Sarp kaset doldurmak isteyecek. Haydutların dükkana gelmesiyle ortalık karışacak. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı, merakla beklenen TOLGSHOW’un ikinci sezon üçüncü bölümü 21 Temmuz Cumartesi 22.15’te FOX’ta

Tüm Medya haberleri için tıklayın