Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

As­trofiber

Koç         21 Mart - 20 Nisan

İlişkilerinizde kararlı ve istikrarlı davranabilirsiniz. Gün içinde çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınız gündeminizi fazla meşgul edebilir. Çalışmalarınızda aksamalar, sakarlıklar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Hayal kırıklıkları ve yanıltıcı bilgiler sizi üzebilir. Bugün sebepsiz hastalıklar ve sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi fazla yormamalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sevdiklerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları yaşanabilir. Arkadaşlıklarınızdan beklentileriniz karşılanmayabilir, iyi planlanmamış hedeflerinizin bazılarından vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde aynı görüşü paylaştığınız güçlü kişilerin desteğiyle, hırsla ve istikrarla düşüncelerinizi savunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Size keyif veren hobilerle ilgili çalışmalar yapabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Sevdiklerinizden beklediğiniz haberleri alabilir, karar alma sürecine girebilirsiniz. Öğleden sonra aile ve kariyer hayatınızla ilgili olaylar hayal kırıklığına yol açabilir. Finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alarak mantıklı ve istikrarlı seçimler yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ekonomik konularla ilgili istikrarı yakalayabilir, kalıcı yatırımlar yapabilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız haberlerin doğruluğunu araştırmadan harekete geçmemelisiniz. Yanlış anlaşılmalar ve yalanlar hayal kırıklığına yol açabilir. Yolculuklarda aksamalar, eğitimle ilgili konularda ertelemeler yaşayabilirsiniz. Güçlü kişilerin yardımıyla doğru kararları alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün akılcı ve istikrarlı kararlar alarak, kendinizi doğru ifade edebilirsiniz. Fakat öğleden sonra ekonomik konularla ilgili gelişmeler hayal kırıklığına yol açabilir. Beklediğiniz ödemeleri alamayabilir, bazı harcamalarınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğiyle, sizi başarılı kılacak projeler içinde olabilir, iş ortamınızda değişim yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Düşüncelerinizde derinleşerek, ekonomik konularla ilgili uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Yine de harekete geçmek için acele etmemelisiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerden beklentileriniz karşılanmayabilir, danıştığınız kişilerden aldığınız fikirler sizi yanıltabilir. Fakat sevdiklerinizin güçlü desteği mantıklı kararlar almanızı ve başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Geleceğe dair istikrarlı ve kararlı planlar yapmanıza rağmen ekonomik konularda ki kadersel engellerle hedeflerinize varamayabilirsiniz. Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Önemli olmasa da sizi güçten düşürecek sorunlar yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda yaşanan belirsizlik akılcı kararlar almanızı engelleyebilir, girişimlerinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde ki kararlılığınız ve özgüveniniz öğleden sonra yerini endişe ve hayal kırıklıklarına bırakabilir. Sevdikleriniz için yaptığınız fedakarlıklar kendi hedef ve planlarınızdan vazgeçmenize neden olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Fakat yakın çevrenizin desteği ve yüksek konsantrasyonunuzla tekrar harekete geçebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Uzun yolculuklar ve yüksek eğitimle ilgili hedeflerinize varmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat kadersel olaylar bir anda yolunuzu değiştirmenize sağlayabilir. Aileniz için yaptığınız fedakarlıklar, kariyerinizle ilgili seçimlerinizden vazgeçmenize neden olabilir. İş ve ev arasında kalabilir, beklentilerinizin karşılanmamasından dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konularla ilgili kararlı girişimleriniz, beklentilerinizi karşılamayarak, kadersel engellere takılabilir. Bugün görüş ve düşüncelerinizden çok emin olmamalısınız. Söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir veya yanlış bilgilerden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yaşamınızı ilgilendiren olaylarda; gücü elinizde tutarak dönüşümünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle uzun vadeli planlar yapabilir, geleceğe dair işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Fakat kadersel olaylar yoğun mücadele içine girmenizi gerektirebilir. Finansal konularla ilgili beklentileriniz gerçekleşmeyebilir, yaptığınız hesaplar sizi yanıltabilir. Akşam saatlerinde istikrarlı ve kararlı tavırlarla tekrar kontrolü ele alabilirsiniz.

Balık 20 fiubat - 20 Mart

Yakın ilişkide olduğunuz kişilerin, eşinizin ya da işbirliklerinizin yoğun eleştirisi karşısında, kararsızlık yaşayabilirsiniz. Karşınızdan beklentileriniz karşılanmayarak hayal kırıklığına yol açabilir. Arkadaşlarınızın, grup ve derneklerin güçlü desteğiyle, hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken yardımı alabilirsiniz. Kendinize güveninizi tazelemeniz için daha kararlı olmalısınız.