Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Astrofiber

Koç      21 Mart - 20 Nisan

Bugün kendinizi enerjik hissedebilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. İletişim trafiğiniz hızlanabilir, yakın çevrenizle veya sosyal medya da sizi heveslendirecek ve heyecanlandıracak diyaloglara girebilirsiniz. Finansal konularda hırs ve azimle mücadele verebilirsiniz. Aile ilişkilerinde çatışmalar yaşayabilir, ilişkilerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Boğa     21 Nisan - 21 Mayis

Yakın çevrenizi, kardeş ve kuzenlerinizi korumak istemenize rağmen sorumluluk almaktan kaynaklanan çatışmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal iletişiminizde gerilim olabilir. Fakat ilişkilerden gelen destekle mücadelelerinizde başarılı olabilir, akılcı davranabilirsiniz. Bugün girişimlerde bulunmanız için uygun değil ama gelirlerinizi artırmak için planlar yapabilirsiniz.

İkizler     22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün iyimser, neşeli ve enerjik olabilirsiniz. Sosyal ve arkadaş grupları içinde lider tavrınızla ön plana çıkabilir, yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Çalışma ortamınızda her zorluğun altından kalkacak gücü ve azmi kendinizde bulabilir, mücadelelerinizde başarılı olabilirsiniz. Fakat ekonomik konular keyfinizi kaçırabilir, harcamalarınız gerilime neden olabilir.

Yengeç     22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda girişimlerde bulunabilir, gizli ilişkilerin desteğiyle kariyerinizde başarılı atılımlar yapabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde tutkulu davranabilir, evlilik, ortaklık gibi konularda adımlar atabilirsiniz. Fakat aile ilişkilerinde sevecen tavrınız yeterli olmayabilir. Sorumluluklar ve adil olmakla ilgili olaylardan dolayı çatışmalar ve gerilim yaşayabilirsiniz.

Aslan   24 Temmuz - 23 Ağustos

Görüş ve düşüncelerinizi cesaretle savunabilir, geleceğe dair içinde risk barındıran hedefler koyabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yaşanan dönüşümü gizli ve derinden bir mücadeleyle yönetebilir, hırslı ve azimli olabilirsiniz. Bugün gizli ilişkiler ve kulisler iletişiminizde sorunlara ve çatışmalara neden olabilir.

Başak   24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün finansal konularla ilgili girişimleriniz hız kazanabilir, iş ve sosyal hayatınızdan alacağınız destekle daha iyimser olabilirsiniz. Zihinsel konsantrasyonunuzun yüksekliği yaratıcılık gerektiren konularda işinize yarayacaktır. Fakat tutkulu ve hırslı tavırlarınız sevdiklerinizi bunaltabilir. Geleceğe dair hedeflerinizin ekonomik konulardan dolayı aksayabilir.

Terazi    24 Eylül - 22 Ekim

İlişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinin gündemde olduğu, hareketli bir gündesiniz. Koşullar size bağlı olmasa da düşünsel işbirlikleri yeni girişimlerinizde sizi destekleyecek, hevesle projeler içinde yer alabileceksiniz. Ekonomik konularla ilgili mücadelelerinizde kararlı ve hırslı davranabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki ilişkilerde çatışmalara açıksınız.

Akrep    23 Ekim - 22 Kasım

Çalışma arkadaşlarınızla finansal konularla ilgili planlar yapabilir, ortak kaynakların paylaşımı için girişimlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerinizle ve yaşam düzeninizle ilgili girdiğiniz mücadelelerde zihinsel gücünüzü kullanarak başarılı olabilirsiniz. İletişiminizde ikna edici ve tutkulu davranabilirsiniz. Uzun yolculuklar, mahkemeler ve yüksek eğitimle ilgili konularda aksamalar yaşanabilir.

Yay     23 Kasım - 22 Aralık

Bugün yaşamdan keyif alabilir, neşeli ve iyimser olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir, keyif ve hobilerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz çalışmalarda ikili ilişkilerin tam desteğini alabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi; ailenin ortak gelirlerini korumak için erteleyebilir ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak    23 Aralık - 20 Ocak

Aile ilişkilerine yoğunlaştığınız, gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunacağınız bir gündesiniz. Taşınma, yerleşim yerini değiştirme planları yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla, özel ortamınızda da görüşebilirsiniz. Hedeflerinize hırs, azim ve kararlılıkla ilerleyebilirsiniz. Fakat işinize fazla odaklanmanız eşinizle ve ilişkilerinizle aranızın bozulmasına yol açabilir.

Kova    21 Ocak - 19 Şubat

Bugün sevdiklerinizle haberleşebilir, gelen hoş haberler ve sürprizlerle keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda mücadele vermeniz gereken konularda kararlı ve azimli davranarak başarıya ulaşabilirsiniz. Fakat çalışma arkadaşlarınızla aranızda düşünce farklılıklarından ve adil iş dağılımından dolayı çatışmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Balık    20 Şubat - 20 Mart

Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Geleceğe dair hedefleriniz ve planlarınızı gerçekleştirmek için var gücünüzle çaba sarf edebilir, gruplar içinde yaptığınız mücadeleleri kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizle ortak kaynakların paylaşımından dolayı çatışmalar yaşayabilir, duygusal ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz.