Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Astrofiber

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İlişkilerde yaşanacak hareketlilik oldukça yoğun bir gün yaşamanıza neden olabilir. Güne ani ve beklenmedik duygusal değişimlerle başlayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sonrasında sevdiklerinizle kurduğunuz işbirlikleri ve zihinsel alışverişle kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yoğun bir duygusal değişim yaşanabilir. Önce yaşanan düşmanlıklar ve kadersel engeller kendinizi baskı altında hissetmenize ve dönüşüme neden olabilir. Sonrasında sevdiklerinizin desteği ve işbirliği ile ekonomik konularda yaşanan olumlu gelişmelerle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Sakinliğinizi muhafaza etmeli, uyumlu davranmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hedeflerinizde yaşanan ani değişiklik, finansal konularda üzerinizde baskı yaratabilir, sevdiklerinizle ilişkilerinizde iniş çıkışlara neden olabilir. Fakat sonrasında aldığınız haberler ve fikir alış verişinde bulunmanız daha uyumlu davranmanızı sağlayabilir. Yaşamınızı olumlu etkileyecek girişimlerde bulunabilir, romantik ilişkilerde beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sosyal hayatınızda ve kariyerinizde yaşanan ani değişimler üzerinizde baskıya yol açarak, aile içinde gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Duygusal iniş çıkışlar dengenizi bozabilir. Fakat ekonomik konularla ilgili içine girdiğiniz işbirlikleri olumlu sonuçlanarak moralinizi yerine getirebilir. Girişimlerinizle ilgili yaşayacağınız kararsızlık sürecini sezgileriniz yardımıyla aşabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde duygusal patlamalar yaşayarak, iletişiminizde ani çıkışlar yapabilirsiniz. Günlük işleriniz ve çalışma ortamınız üzerinizde baskıya yol açarak, beklenmedik tepkiler vermenize yol açabilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle yaptığınız fikir alışverişi dengenizi bulmanızı sağlayabilir. Geleceğe dair hedeflerinizle ilgili girişimleriniz hız kazanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Erken saatlerde yaşanan ekonomik krizler duygusal baskı yaratarak, keyifleriniz ve hobilerinizden vazgeçmenize, sevdiklerinizle aranızda gerilim yaşanmasına neden olabilir. Fakat hem kadersel olaylar hemde gizli ilişkiler gelirlerinizle ilgili sıkıntıları aşmanızı sağlayabilir. İş ve sosyal hayatınızdan aldığınız destekle ve üstlerinizin yardımıyla yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yakın ilişki de bulunduğunuz eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizin ani değişen tavırları veya düşmanlıkları duygusal dengenizi bozarak, duygusal baskı hissetmenize neden olabilir. Fakat içinde bulunduğunuz sosyal ve arkadaş gruplarının desteği tekrar uyumu bulmanızı sağlayabilir. Aynı görüşü paylaştığınız gruplarla girdiğiniz fikir alışverişi, girişimlerinize yardımcı olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde beklenmedik sağlık sorunları veya çalışma arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Fakat sonrasında özellikle iş ve sosyal hayatınızdan aldığınız destekle girişimlerde bulunabilirsiniz. Her ne kadar yalnız kalmaya ve ilişkilerinizi gizli yürütmeye çalışsanız da, görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle çatışmalar yaşayabilir, finansal sorumluluklardan dolayı hedeflerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Hissettiğiniz baskı duygusal iniş çıkışlara neden olabilir. Fakat mahkeme, medya, yüksek eğitim ve yabancı kültürlerle ilgili ilişkilerden gelecek destek hem uyumlu işbirliklerine hem de başarılı girişimlere yol açabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Güne kontrolünüzde olmayan değişikliklerin gerginliği ile başlayabilir ve huzursuz ruh halinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmaya ve uyumlu davranmaya çalışmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde ise finansal işbirliklerinden alacağınız destekle girişimlerde bulunabilir, yeni proje ve çalışma alanları içinde olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın yardımını görebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sabah saatlerinde yanlış anlaşılmaların, ani öfkeler sonucu söylenen kırıcı sözlerin duygusal baskısı altında, dengenizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Fakat sonrasında eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizin desteği ve cesaretlendirmesiyle girişimlerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, aşk ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Beklenmedik harcamalar ve ekonomik dengesizlikler finansal krizlere ve hedeflerinizi dönüştürmenize neden olabilir. Karşılaştığınız baskı, duygusal iniş çıkışlara neden olarak dengenizi bozabilir. Öğle saatlerinde çalışma arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın desteğiyle, sorunları çözebilir ve tekrar uyumlu olmayı başarabilirsiniz. Ailenizden yardım alabilirsiniz.