Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Astrofiber

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün özellikle aşk ilişkilerinden yana şanslı olabilir, duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi mutlu edebilir, maddi konularda sizi destekleyecek anlaşmalar yapabilirsiniz. Yaşamınızı değiştirecek görüş ve düşüncelerle karşılaşabilir, sizde farkındalık uyandıracak kişilerle tanışabilirsiniz. İşbirlikleri ve ortaklık teklifleri alabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Ekonomik konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ailenize ait yatırımlarla ilgili kazançlar elde edebilir, ortak kaynaklardan yana şanslı olabilirsiniz. Beklenmedik kadersel gelişmeler karşısında ayak diremez ve iyimserliğinizi muhafaza ederseniz olaylar sizden yana gelişebilir. Çalışma ortamınızda ki işbirliklerinden destek görebilir, iş arkadaşlarınızla uyumlu çalışabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün olaylar tam da beklediğiniz gibi gelişebilir ve aldığınız haberlerle yeni ilişkiler ve işbirlikleri içine girebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde beklediğiniz konuşmalar yapılabilir, yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz çalışmalar içinde olabilirsiniz. Evlilik, ortaklık ve işbirliği teklifleri alabilir, düşünmeden bir anda harekete geçebilir. İletişim trafiğiniz çok yoğun olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Çalışma ortamınızda oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle kariyerinizde ki ani gelişmeler, iş hayatınızda olumlu sonuçlar getirebilir. Çalışmalarınızın karşılığında ekonomik olarak ta beklentileriniz karşılanabilir. Gizli destekçileriniz veya sizin adınıza yürütülen kulislerden destek alarak, maddi kazançlarınızı artıracak ilişkiler             içine girebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün yaşamdan keyif alabileceğiniz, konforunuz ve lüksünüz için harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Aşk ilişkilerinde cesur girişimlerde bulunabilir, özellikle yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarı göstererek, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Ani gelişen olaylar karşısında kendinizi şanslı hissedebilir, beklentilerinizin karşılanmasından dolayı mutlu olabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Girişimlerde bulunmanız ve risk almanız gereken bir gün olabilir. Finansal konularla ilgili ani değişimler yatırımlarınızda ve aile kaynaklarında olumlu gelişmelere yol açabilir. Gizli ilişkiler ve kulisler kariyerinizde ilerlemenize destek verebilir. Fakat bugün alacağınız kararları değiştirmek zorunda kalabilir, içinde olduğunuz işbirlikleri birden sonlandırabiliriz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarla ve arkadaşlarla ilişkilerinizde işbirliklerine girişebilir, aynı görüşü paylaştığınız kişilerden alacağınız destekle kariyerinizde başarılı kazançlar elde edebilirsiniz. Sürpriz haberlerle sonuçları olumlu anlaşmalar yapabilir, çıkacağınız yolculuklardan veya alacağınız eğitimlerden beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Finansal alanda yapacağınız girişimler; iş ve sosyal hayatınızda da olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Yaptığınız çalışmaların ekonomik karşılığını alabilir, kariyerinizde ani terfi veya farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Bugün kendinizi şanslı hissedebilirsiniz fakat fazla iyimser davranarak bu şansın çok uzun süreceğini düşünmemelisiniz. Gelen fırsatları doğru değerlendirmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün oldukça hareketli ve aktif olabilirsiniz. Ani gelişen aşk ilişkileri ve fırsatlar yaşamınıza renk katabilir. Kendinize yeni hobiler edinebilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteğini alarak, akademik eğitim, medya, mahkeme ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilir, şanslı işbirliklerine gidebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çalışma ortamınızda karşınıza çıkan fırsatlar finansal konularla ilgili olumlu gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Beklenmedik, kadersel olaylar huzursuzluğa yol açsa da başarılı girişimlerde bulunmanıza ve kendinizi şanslı hissetmenize neden olabilir. Kariyerinizde giriştiğiniz işbirliklerinin faydasını görebilir, gizli projeler ve çalışmalar yürütebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün sosyal ortamınızda ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yoğun bir hareketlilik olabilir. Geleceğe yönelik hedeflerinizi, ideallerinizi gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilir, zihinsel işbirliklerine girebilirsiniz. Yeni aşk ilişkilerine girebilir veya varolan ilişkilerde daha yakın ve romantik olabilirsiniz. İletişim trafiğiniz canlanabilir, gelen haberler fırsatları da beraberinde getirebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çalışma ortamınızdan gelişen ilişkiler, terfi veya farklı pozisyonlar gibi konularda sizi destekleyebilir. Aile ve akraba ilişkilerinde yoğun iletişim trafiği yaşanabilir, ortak çalışmalar yaparak, günü beraber geçirebilirsiniz. Başarılı kariyer girişimleriniz ekonomik kazançlarınızda da değişime neden olacaktır.