Yiğit BULUT
Yiğit BULUT
yigitbulut@stargazete.com
Yazarın Sayfası

“Darbe Sevdalıları” ortalığa döküldü!

Cumartesi günü “malum medya’nın” bir gazetesinde atılan 2 manşet Türkiye’de “kendini ülkenin sahibi sananların” hala nelere kalkışabileceğini göstermesi açısından çok önemliydi...

Yıl 2017... Türkiye 8 ay önce “darbe-işgal” girişimini atlatmış... Ve bugün birileri hala “halka, devlete, HALKIN DEVLET’i teslim ettiği LİDER’e rağmen” kendilerini “sistemin-ülkenin sahibi” görüyorlar ve “halkın tercihlerinin gerekirse silah zoruyla” hayata geçirilmeyeceğini ortaya atıyorlar, aba altından sopa gösteriyorlar... TEHDİT EDİYORLAR... Canları çok yanıyor! Kendi tekellerinde sandıkları ülkede “istedikleri gibi at oynatamıyorlar, ülkenin gerçek sahiplerini eskisi gibi ‘parya’ göremiyorlar”... Sadece son 13 yılda alamadıkları faiz tutarı 1 trilyon TL civarında!

Sevgili dostlar, bu ülkede gerçek bir HALK İKTİDARI tesis ediliyor ve 200 yıllık “yerleşik yapılanmalar” kırılarak, Türkiye “gerçek bağımsızlığa” doğru adımlar atıyor. Bu süreci durdurmak isteyen “yerleşikler ve iç-dış uzantıları-taşeronları” son çırpınışlarını ortaya koyuyorlar... Gözleri o kadar dönmüş ki; HALKI, DEVLETİ VE LİDER’i tehdit ediyorlar... NE YAPARLARSA YAPSINLAR, BAŞARAMAYACAKLAR! TÜRKİYE, 200 YILLIK SIKINTILARINDAN KURTULACAK VE KURTULUŞ SAVAŞINI, SİSTEMSEL DEĞİŞİKLİĞİ DE BAŞARARAK “EN NOKTASINA” TAŞIYACAK!

Sonuç: Lafı fazla uzatmayacağım. Cumartesi günü atılan manşet “Millet’e, Devlet’e ve Lider’e açıkça bir tehdittir.” Bir vatandaş olarak tehdit edenlere diyorum ki; TOPUNUZ BİRLİKTE GELİN! BU SON GELİŞİNİZ OLACAK!

Son söz: Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “KURUMSAL KİMLİĞİ’ni” bu tip “algılama oyunlarına bulaştıranlar” ve kendi menfaatleri doğrultusunda “halkı kendi ordusu ile karşı karşıya getirmeye” çalışanlar, mutlaka bunun hesabını verecekler! YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ, GÜÇLÜ, BÜYÜK, CİHANŞÜMUL TÜRKİYE...