Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 01.04.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Finansal konularda sağlam ve güvenli adımlar atmak istiyorsunuz. Ancak kontrolünü dışında meydana gelebilecek gelişmelere veya beklentilerinizi yüksek tutmanızdan dolayı ortaya çıkacaklara karşı temkinli olmalısınız. Sizi hayal kırıklığına uğratacak durumlarla karşılaşma olasılığınız yüksek. Eve, aileye harcamalar yapabilir; gayrimenkul veya toprakla ilgili yeni durumlar oluşabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Burcunuzdaki Ay kendinizi rahat ifade etmenize ve istekleriniz için harekete geçmenize olanak sağlamakta. Hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz koşulları bugün yakalayabilirsiniz. Ancak derinlerde kalmış ve zihnen yoran duygu ve düşünceler kimi zaman bilinçaltından sizi zorlayabilir. Kardeşlerle, yakın çevre olan ilişkilerinizde beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bilinçaltınızı kurcalayan maddi konular, huzur ve güvene arayışı zihnen sizi yormakta. Ancak henüz karar almakta zorlandığınız veya gün yüzüne çıkaramadığınız düşünceleriniz olabilir. Beklentileri yüksek tutmak zaman zaman hayalkırıklığı yaratsa bile umudunuzu kaybetmiyorsunuz. Gruplardan, arkadaşlardan gelecek desteklerle finansal kazançlarınızı arttırma şansınız var.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Hedeflerinize rahat odaklanabilir; başarıya giden yolu doğru tahmin edebilirsiniz. Gruplar, arkadaşlardan aldığınız güvenle geleceğiniz için olumlu adımlar atabilirsiniz. Ekip çalışmalarından finansal kazançlar sağlamakta bugün zorlanmayacaksınız. İş ve sosyal hayatınızı etkileyecek teklifler alabilirsiniz. Kendinize olan güven beklentierinizi abartmanıza da neden olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş ve sosyal hayatınız açısından verimli geçecek bir güne işaret etmekte. Finansal alandaki gelişmeler önünüzü pek net görememenize neden olmakla birlikte size yeni hayaller getirebilir. Kendi isteklerinize odaklı olmak beklentilerinizin de arttırabilir. Kontrolü ele almaya olan gönüllü tavrınız yüzünden aileniz, sevdikleriniz için fedakarlıkta bulunacağınız şartlar gelişebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Fikirlerinizde ısrarcılığınız olaylara farklı bakmanıza neden olmakta. Belki fazla akılcı düşünmek yerine sezgilerinizi ve duygularınızı katarak olayları yorumlamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Gruplar, ekip çalışmalarından yana şanslı bir dönemdesiniz.

  Kazanç beklentilerinizi arttıracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarla aranızda borç alacak ilişkileri gündeme gelebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konularda güvendiğiniz dağlara kar yağdığını düşünebilirsiniz. Bugün yatırımlarınız, gelirler ve eşin parası ile alakalı durumlar ufak çaplı krizlere neden olabilir. Önemli girişimleri yapmadan önce iki kez düşünmelisiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar içinde olduğunuz kişilerin yaratacağı farkındalık kendinizi de bir şekilde yeniden değerlendirmenize neden olabilir.

    

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminizde önemli yer tutmakta. Huzur, güven arayışınızı tesis etmekle ilgili girişimleriniz olabilir. Ancak sizi hayale sürükleyen durumlara karşı da dikkatli olmalısınız zira fazla duygusal davranmanız söz konusu. İş hayatında sorumlulukların artması lider olma isteğinizi körükleyebilir. Beklentilerinizde gerçekçi olmaya çalışın.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İşteki yükünüz artarken maddi konularda önem kazanıyor. Planlı programlı davranmanız ve hareket etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Ev, ailevi konularla ilgili belirsiz durumlar hayat düzeniniz üzerinde de etkili olabilir. Gereksiz fedakarlıklarda bulunabilir; harcamalar yapabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda abartılı beklentiler içinde olmanız ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Hayatın keyfine yakınlaştığınız bir dönem. Sevdiğiniz kişi ile bağlarınızı güven teması üzerine kurmak niyetindesiniz. Ayrıca çocukların eğitimi ile alakalı karar vermeniz bir gereken durumlar gündem gelebilir. Duygusal davranmak yerine çıkarlarınızı gözeterek ilerleyebilirsiniz. Ev, gayrimenkule ait beklentilerinizi yüksek tutmanıza neden olan teklifler alabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aile içinde bitiş ve başlangıçlar olabilir. Huzur, güven ve konforunuza ait temaların önem kazanması sizi harekete geçirecektir. Ancak işin mali boyutunuzda göz önünde bulundurarak karar almanızda yarar var. İsteklerinizi gerçekleştirmek beklediğinizden yüksek harcama yapmanıza neden olabilir. Ayrıca eğitim ve iş hayatınızı ilgilendiren yeni gelişmeler ve anlaşmalar söz konusu.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kendi fikirlerinize odaklısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacak destekleri alabilir; geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Ancak sizi yanıltabilecek durumlara karşı da temkinli yaklaşmanızda fayda var. Eğitim, anlaşmalar ve yolculuklar adına yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi ve beklentilerinizi abartmanıza neden olabilir.