Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 02.06.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İyimser ve umutlusunuz. Sosyal olarak aktif ve iletişime açık olmanız bugün kendinizi iyi ifade etmenizi kolaylaştıracaktır. Yurtdışı, eğitim ve akademik çalışmalar adına verimli işler çıkarabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızla paylaşacağınız bilgiler ufkunuzun açılmasına, yeni deneyimler getirebilir. İstek, arzu ve düşüncelerinizi bir süzgeçten geçirmeden en yalın haliyle aktarabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Maddi manevi paylaşımlar adına hareketli geçecek bir gün var önünüzde. Risk almaya açık tutumunuz hızlı ve düşünmeden hareket etmeye sizi yöneltebilir. Finansal alanda yaşamakta olduğunuz krizleri aşmak için yeni bilgiler ve teklifler almanız mümkün. Kendinize sakladığınız düşünceler kimi zaman içsel karmaşaya neden olabilir. Paylaşarak rahatlayabileceğinizi unutmayın.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Beraberlikler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın ilişkinizi bir üst boyuta taşımak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Gruplar veya yeni kuracağınız arkadaşlıklarda fikir ve düşüncelerinizle öne çıkabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kuracağınız dialoglar hem sizin hem diğerlerinin ufkunu açacak nitelikler taşımakta.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İşlerinize konsantre olmakta zorlanmayacak; tembellik yapmadan fazlasıyla hareketli bir gün geçireceksiniz. Yurtdışı, eğitim ve ticari konularda ufkunuzu açacak size yeni fikirler üretmenizi sağlayacak olanaklara bugün sahip olabilirsiniz. Arkadaşlar, akrabaların yardım taleplerini geri çevirmeyecek; yanlarında olacaksınız. Beden sağlığınız için diet ve spora başlayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Keyifli bir güne hazır olmalısınız. Gerek aşk, gerek arkadaşlıklar adına yeni gelişmelere açıksınız. Sevdiğiniz kişiyle hem duygusal hem düşünsel olarak iyi anlaşabilir; paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı çalışmalarda başarı sağlayabilir; kendinizi geliştirebileceğiniz çalışma ve organizasyonlarda yer alabiliriniz. Çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunacak eğitim ve gezilere katılabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün evinizde misafir ağırlayabilir; tamir tadilat gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Ailenizin rahat için harcamalarda bulunabilir veya onların ihtiyacı olan maddi desteği sağlayabilirsiniz. Gayrimenkul alımı, yerleşim değişikliği adına girişimlerde bulunabilir; değer araştırması yapabilirsiniz. Ortak gelirleriniz, kira ve primlerden kazandıklarınızı geleceğiniz için yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

Neşeniz yavaş yavaş yerine gelmekte. Bir süredir sizi etkisi altına almış olumsuz duygu ve düşüncelerden sıyrılıyor; geleceğe daha umutla ve iyimserlikle bakmak istiyorsunuz. Sizi geliştirecek eğitim, yolculuk planları yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerden alacağınız bilgi ve haberler yeni ufuklar açabilir; maddi manevi gelişmenize olanak sağlayacak fırsatlar getirebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün kendi değerinizi görmenizi sağlayacak olaylar yaşamanız mümkün. Yeteneklerinizi kullanarak iş kapasitenizi ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Gerek birlikte çalıştığınız kişilerden gereke aileniz ve dostlarınızdan gelecek desteklerle kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Sizi yoran düşünce ve duygulardan sıyrılabilir; geleceğe daha umutla bakabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Halen burcunuzda olan Ay; sizi gözler önüne çıkarmakta. İstek ve arzularınızı yerine getirmenize olanak sağlayacak gelişmeler söz konusu. Eğitim, yolculuklar ve arkadaş ilişkileri adına hareketli bir gün olabilir. Ticari yeteneklerinizi ve ikna kabiliyetinizi kullanarak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşka hayatınızı renklendirecek; kafa yapınıza da uyacak kişilerle karşılaşma şansınız yüksek.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Geçmişinize dönebilir; bilinçaltınızın derinliklerinde kalmış duygu ve düşünceleri yeniden yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaş ve dostlarla bugün karşılaşabilir; eski günleri yadedebilirsiniz. Genelde temkinli davranmanıza rağmen bugün risk almaya açık tavrınız sayesinde kalıplarınızdan çıkabilir; hayatın akışına kendinize bırakabilirsiniz. Kabullenme sayesinde içsel huzuru yakalamanınız an meselesi.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Arkadaşlıklar, grup etkinlikleri vaktinizin uzunca bir bölümünü alabilir. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar, yolculuklar, eğitim veya yolculuklar ufkunuzu genişletme adına yararlı olabilir; size pek çok şey kazandırabilir. Keyfiniz ve neşenizin de yerinde olması fazlasıyla katılımcı davranmanıza neden olabilir. Hedeflerinize ulaşabileceğinize dair iyimser ve umut veren koşullar içindesiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sosyal ve iş hayatında yetenekleriniz ve görevlerinizle gözler önüne çıkabilirsiniz. Sergilediğiniz çalışmaların manevi hazzını alabilir; maddi kazancına sahip olabilirsiniz. Eğitim, sanat, ticaret ve yolculuklar adına yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir; yeni bir vizyon edinmenize yardımcı olabilir. Yurtdışından, sizden yekin kişilerden kariyeriniz adına alacağınız önemli teklifler olabilir.