Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 02.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün kararsız kalarak herhangi bir girişimde bulunmamak isteyebilirsiniz. Çevrenizle iletişiminiz yoğun olsa bile bu diyaloglardan bir sonuç almanız mümkün olmayabilir. Kendinizi yazarak ve konuşarak ifade etmek isteyebilir, sosyal medya ve internette zaman geçirebilirsiniz. Ailenizin cesaretlendirmesiyle iş ortamınızda daha aktif ve verimli olabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Beğendiğiniz kişilerle iletişim kurmaya cesaret edebilir, sevdiklerinizle aranızda ki soğukluğu gidermek için duygularınızı açığa çıkarabilirsiniz. Çocuklarla ilgili kararlar alabilmek için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Gelirlerinizi değerlendirebilmek için aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilir, sonuca ulaşmayan toplantılar ve görüşmeler yapabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Aileniz ve eviniz için yapacağınız harcamalar

     sizi motive edebilir. Yuvanızı daha güzelleştirmek için çaba sarf edebilir, gayrimenkul yatırımları için araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün ilişkilerde sürekli bir hareketlilik ve iletişim söz konusu olsa bile karar almakta ve sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Daha uzun vadeli planlara yönelerek, yaşamınızı değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Duygularınızı, kızgınlıklarınızı ya da isteklerinizi yazılı veya sözel ifade edebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Birkaç gündür içinizde sakladığınız düşünceleri paylaşmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Fakat eylemlerinizin sonuçlarını almakta ve karar vermekte oldukça zorlanabilirsiniz. Olayları akışına bırakmak doğru olacaktır.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Birkaç gündür sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla oldukça yoğun bir iletişim trafiği içine girmiş olabilirsiniz. Fakat hâlâ eylemlerinizin sonuçlarını almakta zorlanıyorsunuz. Bugün keyifli ve neşeli bir ruh hali içinde olsanız bile kararsızlıklar ve kafa karışıklıkları devam ediyor. Gelirlerinizi değerlendirirken kontrol edemediğiniz harcamalar gündeme gelebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hedeflerinize varmak için daha planlı ve düzenli olmaya çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ilişkilerinizi ve yaşamınızı gözden geçirerek daha cesur davranmaya karar verebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler halen bir sonuca ulaşmadığı için endişelenmeye başlayabilirsiniz. Yeni girişimler için birkaç gün daha beklemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bilgi akışında ki tıkanıklık ya da eksiklikler düşüncelerinizi toplayamamanıza ve net kararlar alamamanıza neden olabilir. Yolculuklar, mahkemeler ya da eğitimle ilgili aksaklıkların giderilmesi birkaç günü bulabilir. Kariyerinizle ilgili gelişmeler için gizli ilişkilerin ve kulislerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Toplum önünde daha cesur davranabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla bir araya gelerek, ortak hedefler belirleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha fazla duygusal paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Finansal konular ve ortak kaynaklarla ilgili birkaç gündür devam eden görüşmelerin sonuca ulaşmaması sizi endişelendirse bile olayların üstüne gitmeye çalışmamalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ortak kaynakların yönetiminde söz sahibi olmanız ya da finansal konularda ki başarınız iş hayatınızda sizi daha başarılı kılabilir. Üstlerinizle daha cesur ama uyumlu bir diyalog içine girebilir, duygularınızı ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle kurduğunuz iletişimin kararlara ve sonuca bağlanmaması canınızı sıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İlişki ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler, düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeniz için sizi cesaretlendirebilir. Mahkemelerle ilgili işlerinizde sizi yönlendiren ve bilgilendiren danışabileceğiniz uzmanlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ise son birkaç gündür devam eden hareketliliğe rağmen henüz sonuca ulaşamamanız olmanız can sıkıcı olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Romantik ilişkilerde yaşanan hareketlilik ve yoğun iletişim trafiğinin sonuçlarını almak için birkaç gün daha beklemelisiniz. Kararlarınızın netleşememesi, girişimleriniziz de ertelenmesine yol açıyor olabilir. Çalışma ortamınızda duygularınızı paylaşabileceğiniz ilişkiler kurabilir, işinizin finansal boyutuyla ilgilenmeniz için destek bulabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sevdiklerinizin size cesaret vermesine ihtiyacınız olabilir, karşınızdakilerle daha duygusal paylaşımlar içine girebilirsiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle beraber olmak hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayabilir. Evin düzeni, temizliği gibi konulara zaman ayırmak istemenize rağmen sürekli ertelemeler ve aksaklıklar yaşayabilir, işinizi bir türlü bitiremeyebilirsiniz.