Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 03.06.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Burcunuzda

  olan Ay’ ın da enerjisiyle oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Aniden gelişen olaylar karşısında hemen tepki vermek istemenize rağmen iş ve sosyal hayatınızdan kaynaklanan baskıyı da üstünüzde hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi doğru ifade ederek ve beklenmedik yerlerden alacağınız destekle gücünüzü toplayabilirsiniz. Aile ilişkilerinden fayda görebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan düşmanlıklar içten içe öfkeye ve huzursuzluğa yol açsa da tepkinizi gösteremeyebilirsiniz.

  Fakat işbirliği içinde olduğunuz kişilerle yapacağınız bilgi alışverişi sizi destekleyerek olayların akışını sağlayacaktır. Yakın çevre ilişkilerinde şanslı olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için karşınıza çıkan beklenmedik fırsatlar finansal konular yüzünden engellenebilir. Sosyal ve arkadaş grupları içinde verdiğiniz tepkileri baskılamak zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde sizi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilir, hedeflerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Ekonomik gelirlerinizde artış yaşayacağınız bir süreçtesiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda yaşanacak ani gelişmeler tepkilerinizi kontrol etmenizi zorlaştırabilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin duygusal baskısını üstünüzde hissedebilirsiniz. Venüs gezegeninin burcunuza geçmesiyle fiziksel görünümünüze daha fazla önem verebilir, ilişkilerde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Sıkıntılar olsa da olaylar sizin lehinize gelişebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hayata bakış açınızda, görüşlerinizde ani değişimler ve farkındalıklar gündeme gelebilir. Fakat günlük yaşamın baskısı kararlarınızı uygulamanızı engelleyebilir. Gizli ilişkilerden ve kulislerden fayda görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün olayları kontrol edemeseniz de kadersel gelişmeler önünüzü açarak başarılı olmanızı sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, beklenmedik harcamalarla karşı karşıya gelmeniz, sevdikleriniz ve keyiflerinizden ödün vermenize neden olabilir. Geleceğe dair hedef ve beklentilerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Grup ve arkadaşların desteğini alabilir, anlaşmalar ve işbirliklerinden kazançlı çıkabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşınızdakilerin ani çıkışları ve beklenmedik kararlarına uyum sağlamakta zorlanabilir, eve ve aileye dair sorumlulukların duygusal baskısıyla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kurduğunuz ilişkiler ve işbirlikleriyle toplum önüne çıkabilir, kariyerinizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelişmeler sizin lehinize olarak iş ve sosyal hayatınızda başarı getirebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Çalışma ortamınızda yaşanacak ani değişiklikleri kontrol etmekte zorlanabilir, hırs ve rekabetten kaynaklanan çatışmalara girebilirsiniz. Yaşamınıza dair sorumluluk ve kararlarınızda sizi rahatlatacak destekler alarak, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Hayata bakışınızda daha fazla aile ve yuva temalarının olacağı, olaylara sevecen ve duyarlı bir görüşle bakacağınız bir dönemdesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hayattan keyif almak için fazla riske girebilir, aşk ilişkilerinde ki ani gelişmelerde beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Ekonomik konular üstünüzde baskıya yol açabilir. Ortak finansal kaynaklardan yana şanslı olabileceğiniz, derin duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün gizli ve kadersel gelişmeler sizin lehinize sonuçlanabilir.

        

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Aile fertleriyle ilişkilerinizde ya da yerleşim yerinizde ani değişimler yaşanabilir. Olayları kontrol etme isteğiniz çatışmalara yol açabilir. Karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Venüs ilişkilerden ve işbirliklerinden yana şanslı olabileceğiniz bir sürece işaret ediyor. Bugün kuracağınız iletişim ve fikir alış verişleri sizin lehinize gelişerek, başarılı olmanızı sağlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aniden açığa çıkan bilgiler ve kulağınıza gelen duyumlar girişimlerinizde engellere ve duygusal baskıya neden olabilir. Çalışma ortamınızda fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, beraber çalıştığınız kişilerden destek alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş ve sosyal hayatınızda gelişecek olaylar sizi ekonomik olarak ta rahatlatacak ve şansın sizden yana olduğunu hissedeceksiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ekonomik gelirlerinizde yaşanan ani değişimler, harcamalarınızı kontrol edememenize ve geleceğe dair hedeflerinizde engellere yol açabilir. Önümüzde ki günlerde hayattan daha fazla keyif alabilir, aşk ve çocuklarla ilgili konularda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için destekler alabilir, olayların lehinize geliştiğini görebilirsiniz.