Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 03.07.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Ekonomik konularla ilgili geçmiş borç ve alacaklar tekrar gündeme gelse de bu sefer çözüm ve uzlaşma fırsatları da beraberinde gelebilir. Gayrimenkul alım satımında varolan pürüzleri temizleyebilir, eve ve aileye dair sorunları sonuçlandırabilirsiniz. Bugün yaşanan ani gelişmeler hedeflerinizde değişikliğe gitmenize yol açsa da hemen aceleyle kararlar almamalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün eski ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Yaşamınızla ilgili aldığınız kararları gözden geçirebilir, hayatınızdan çıkarmanız gereken kişileri kabullenerek kendinize yön belirleyebilirsiniz. İletişiminizin kesildiği, görüşemediğiniz kişilerle yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Aldığınız haberler beklenmedik gelişmelere yol açabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız planlar ve ani gelişen olaylar gelir dengenizin bozulmasına yol açabilir. Bugün durumunuzu değerlendirmeye alıp, eski defterleri tekrar açabilir, kayıpları ve kazançlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili pürüzleri temizleyebilir, girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Arkadaşlarınızla aranızda ki eski sorunları masaya yatırarak çözüme kavuşturmaya çalışabilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Geçmiş ideallerinizi canlandırabilir, ilişkilerinizi gözden geçirerek harekete geçebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda yaşanan ani gelişmeler yaşamınızla ilgili kararlarınızı değiştirmenizi gerektirebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kariyer beklentilerinizin karşılanmaması kayıplara yol açabilir. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarla eski huzursuzlukların canlanması huzurunuzu kaçırabilir. Bugün planlarınızı sorgulayarak, eksiklerinizi tamamlayabilir, var olan pürüzlerinizi giderebilirsiniz. Hayata bakış açınızın değişmesi gizli kalmış duygularınızın da bir anda açığa çıkmasına yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla aranızda var olan sorunları tekrar görüşebilir, uzlaşma zemini bulabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirerek eksiklikleri tamamlayabilir, vazgeçmeniz gereken konular olduğunu fark edebilirsiniz. Dernekler ve gruplar içinde ki faaliyetleriniz finansal konularda ki krizlerden dolayı değişebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde kendinizi güvensiz hissedebilir, miras, vergi, sigorta, kredi gibi konularda kayıplar yaşayabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde sorunları çözmenin yolunu bulabilir, sosyal hayatınızdan tanıdığınız kişilerden fikir alarak uzlaşma zemini bulabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ise karşınızdakilerin beklenmedik tavırlarından dolayı değişebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geçmiş ilişkilerle ilgili sorunları tekrar gündeme getirerek bu sefer çözme yoluna gidebilirsiniz fakat kaybettiğiniz güven duygusunun yerine gelmesi zor görünüyor. Karşınızdakilerin kendini ifade etmesine fırsat vermeniz olayların daha rahat ilerlemesine yardımcı olacaktır. Hayata bakış açınızı değiştirmeniz için beraber çalıştığınız kişilerin sizi zorladığını hissedebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Uzun süredir üstünde çalıştığınız görev ve projelerde yaşanan olumsuzluklar size kayıp duygusu yaşatabilir. Beraber çalıştığınız kişilere karşı güveninizi kaybedebilirsiniz. Geçmiş sağlık sorunları tekrar gündeme gelebilir. Yaşamdan keyif almak için yaptığınız ani planlar finansal konularda da değişiklik yapmanıza neden olabilir. Uzlaşma zemini bularak krizleri çözebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Değişen yaşam koşullarınıza karşınızdakilerin uyum sağlaması zor olabilir. Eve ve aileye dair ani yaşanan gelişmeler ilişkilerde gerilime yol açabilir. Romantik ilişkilerde aynı sorunların tekrar tekrar gündeme gelmesi huzurunuzu kaçırabilir. Fakat inatlaşmayı keserek uzlaşma zemini aramanız içinde bulunduğunuz gergin ortamı yumuşatmanızı sağlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün gayrimenkullerle veya evle ilgili geçmiş sorunlar tekrar gündeme gelebilir, aile ilişkilerinde gerilim yaşanabilir. Aldığınız haberler yaptığınız planları ve işle ilgili hedeflerinizi değiştirmenizi gerektirebilir. Aile ilişkilerinde artık kronikleşmiş sıkıntıları çözmek için elinize fırsat geçebilir. Kayıplar karşısında sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ekonomik koşulların değişmesi keyiflerinizden ödün vermenize ve sevdiklerinizle aranızda gerilim yaşanmasına yol açabilir. Eski kırgınlıklar ve çatışmalar tekrar gündeme gelerek huzurunuzu kaçırabilir ama kendinizi ifade etme çabasının karşılığını bulabilirsiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz okul arkadaşları, komşular gibi tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz.