Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 04.02.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için attığınız adımlar, yaptığınız projeler finansal engellere takılabilir. Arkadaşlarınızla aranızda kıskançlıktan dolayı krizler yaşanabilir. Akşam saatlerinde uzun yolculuklar, yüksek eğitim ve mahkemelerle ilgili girişimlerinizde kısa süreli karışıklıklar olabilir, sonrasında ise çevrenizdekilerin desteğiyle sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma hayatınızdaki kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Geleceğe dair hayallerinizi gerçekleştirmek için savaşabilir, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınızın yanında olabilirsiniz. Akşam saatlerinde finansal konular ön plana çıkabilir. Borç ve alacaklarla ilgili planlarınızda yaşanan aksamalar uzun süreli olmayacak.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Çalışma arkadaşlarınızla görüş ayrılıkları yaşayabilir, projelerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkiler gündeme gelebilir. Eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda kısa süreli çatışmalar olabilir, kararsızlık ve hayal kırıklıkları yaşanabilir. Fakat aynı görüşü paylaştığınız grupların desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sevdiklerinizle ilgili girişimleriniz finansal engellere takılabilir, risk aldığınız konular krizlere yol açabilir. Gün içinde çalışma arkadaşlarınızla aranızda düşünce farklılıkları ortaya çıkabilir. Üstünde çalıştığınız işlerde kısa süreli aksamalar olabilir, gündelik işlerinizde sakarlıklar yapabilirsiniz. Görüşlerinizi savunurken yanılsamalar yaşanabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerle eve ve aileye dair konulardan dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Görüşlerinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar olabilir. Akşam saatlerinde aşk ilişkilerinde hareketlenmeler gündeme gelebilir. Öncelikle finansal risklere ve beklenmedik harcamalara karşı dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizle romantik bir ortamı paylaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde düşüncelerinizde inat etmeniz girişimlerinizde engellere yol açabilir. Yakın çevrenizle iletişiminizde gerilim olabilir. Öğleden sonra eve ve aileye dair girişimler ön plana çıkabilir. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerle aranızda kısa süreli fikir ayrılıkları ve kararsızlıklar yaşanabilir. Fakat uyumu ve dengeyi yakalayarak sorunu çözebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ekonomik konularla ilgili risk almamalısınız. Sevdikleriniz ve keyifleriniz için yaptığınız harcamalar krizlere neden olabilir. Akşam saatlerinde iletişim trafiğinizde karmaşa yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar ve hatalı bilgiler çalışma ortamınızda gerilime neden olabilir. Sonradan pişman olacağınız kararlar almanız veya aldığınız kararlardan vazgeçmeniz mümkün.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün kendinizi ifade ederken ve yaşamınızı ilgilendiren kararlarda aile fertleriyle çatışabilirsiniz. İlişkilerde inatlaşmadan dolayı gerginlik yaşanabilir. Ekonomik konularla ilgili kararlar almadan önce iyi araştırma yapmanızda ve ani girişimlerden kaçınmakta fayda var. Risk aldığınız yatırımlar sorunlara neden olabilir. Sevdikleriniz ve aşk ilişkileri için mücadele edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde gelen haberler veya dedikodular canınızı sıkabilir, iletişiminizde kısıtlanmaya yol açabilir. Akşama doğru burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay’ ın enerjisiyle girişimlerde bulunabilirsiniz. Aile ve eve dair konularda kararsızlık ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. Fakat yakın çevrenizin desteği ile kendinizi ifade edebilecek ve anlaşmalara varabileceksiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün iş hayatınızdan elde ettiğiniz gelir sizi memnun etmeyecek ve ekonomik konularla ilgili gerilimler yaşayabileceksiniz. Aldığınız haberler kafanızın karışmasına ve kararsızlık yaşamanıza yol açabilir. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeden önce iyice düşünmelisiniz. Olayların gelişimi sizin kontrolünüzde olmayabilir, gizli ve kadersel gelişmeler yaşanabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş ve sosyal hayatınızda çatışmalar yaşayabilir, üstlerinizin sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Akşama doğru hedef ve idealleriniz doğrultusunda girişimlerde bulunmak isteyebilir, arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz. Fakat ekonomik konularla ilgili verdiğiniz mücadele sonuca ulaşmayabilir. Hayal kırıklıkları ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Görüş ve düşüncelerinizi ifade ederken düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizde inat etmemeli, daha uyumlu olmaya çalışmalısınız. Gün içinde iş ve sosyal hayatınızda hareketlilik yaşanabilir. Yaşamınızı ilgilendiren konularda ve ilişkilerde girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat hayatınızda ki otoriteler ve işlerinizin yoğunluğu sizi engelleyebilir.