Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 04.03.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Farklı ve hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Karşınıza sizi şaşırtan fırsatlar çıkabilir, ani kararlar ve haberler kafanızın karışmasına neden olabilir. Önceden verdiğiniz sözlerden elinizde olmayan nedenlerden dolayı vazgeçebilir, olayların kontrolünü sağlamakta zorlanabilirsiniz. Beklentilerinizin yüksek olması hayal kırıklığına yol açabilir, sınırlarınızı fark etmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konularda yaşanan gelişmeler kafanızın karışmasına neden olabilir. Karşınıza çıkan fırsatları gözünüzde büyüterek ani kararlar alabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizde beklenmedik değişikliklere gitmeden önce olayların netleşmesini beklemenizde fayda var. Yaşadığınız krizlerin çözümü gibi görünen sürprizlere karşı daha temkinli yaklaşmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün olayların şartlarını sizin belirlemeniz çok zor olabilir, karşınızdakilerin koşullarına uyum sağlamanız gerekebilir. Yaşamınızı etkileyen konularda fazla beklentiye girmeniz, hayal kırıklığı yaşamanıza yol açabilir. Fakat eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişiler hedef ve ideallerinize varmanız için sürpriz fırsatlar sunabilir. Yine de son kararınızı hemen vermemelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Günlük alışkanlıklarınızı değiştirebileceğiniz, çalışma ortamınızda sürpriz değişiklikler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla fikir uyuşmazlıkları ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Görev tanımlarında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde ve sosyal ortamınızda ani fırsatlar ortaya çıkabilir fakat henüz şartlar yerine oturmamış olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Geçmiş finansal sorunların çözümü için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Fakat sevdiklerinizle veya romantik ilişkilerinizle aranızda yanlış anlaşılmalardan oluşan yapay krizler olabilir. Hedef ve ideallerinizde ki beklentilerin yüksekliği sizi gerilime sürükleyebilir. Sürpriz gelişmeler kafa karışıklığıyla beraber kontrolsüz harcamalara ve verilen sözlerin yerine getirilmemesine yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün eve ve aileye dair konular kafanızın karışmasına, kararsızlık yaşamanıza neden olabilir. Finansal konularla ilgili ani gelişmeler size fırsat gibi görünse de hemen ardından aldığınız kararlardan vazgeçebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda geçmişten gelen sorunların çözümü için uygun zemin bulabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aldığınız haberler sizi yanıltabilir, elinizdeki yanlış ve eksik bilgiyle adil hareket edemeyebilirsiniz. Yoğun iletişim trafiği içinde kafanız karışabilir, düşünce ve görüşlerinizden emin olmadan konuşmamalısınız. Eski çalışma arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilir veya önceden üstünde çalıştığınız projelerin eksiklerini gidermek için uğraş verebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ekonomik gelirlerle ilgili beklentilerin gerçekleşmemesi hayal kırıklığına yol açabilir. Borç alacak dengenizi muhafaza etmekte zorlanabilir, harcamalarınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Sevdikleriniz için fedakarlık yapabilirsiniz. Fakat bir anda karşınıza çıkan fırsatlar sürpriz gelişmelere neden olabilir. Yine de kesin kararları almadan önce iyi düşünmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda harekete etmeye başlayan Ay’ ın getirdiği enerjiyle hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakilerden beklentilerinizin yüksek olması hayal kırıklığı ve gerilime neden olabilir. Eve ve aileye dair konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün iletişiminizde çok dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar ve hatalı bilgiler sizi zor duruma sokabilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Sırların ve gizli konuşmaların açığa çıkması uzun süredir devam eden anlaşmazlıkların çözümünü sağlayabileceği gibi başlanılması düşünülen işlerin ertelenmesine de neden olabilir. Karar almakta zorlanabilir, kafanız karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Geleceğe dair hedef ve ideallerinize varmak için gereken finansal desteği bulamayabilir, harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aldığınız haberler kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatları tekrar yakalamanıza yardımcı olabilir. Romantik ilişkilerde beklentilerinizin büyük olması hayal kırıklığına yol açabilir, fazla risk üstlenmekten kaçınmalısınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün tavır ve davranışlarınızda ki belirsizlik ve yaşadığınız kararsızlık iş hayatınızda da gerilime neden olabilir. Eski ilişkiler tekrar karşınıza çıkabilir, kırgınlıkları giderme fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma ve sosyal ortamınızda gelişecek sürprizler ekonomik gelirlerinizde de değişime yol açabilir. Fakat kararlarınızdan vazgeçmeniz karşınızdakileri hayal kırıklığına uğratabilir.