Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 04.09.2013

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güne neşeli ve keyifli enerjilerle başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle sizi mutlu eden programlar yapabilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Öğleden sonra ise çalışma ortamınıza daha fazla yoğunlaşmanız gerekebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, gündelik işlerinizi tamamlamakta zorlanabilir, ertelemeler ve yanılsamalarla uğraşabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Birkaç gündür aile ve evle ilgili konulara yoğunlaşmış olabilirsiniz. Bugünden itibaren romantik ilişkiler ve çocuklar daha fazla gündeminize gelebilir ama başlangıçlar için birkaç gün daha beklemenizde fayda var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınız veya içinde bulunduğunuz gruplar tarafından yanıltıldığınızı düşünebilir, sevdikleriniz için fedakarlık yapabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hareketli ve yoğun geçen birkaç günün ardından bugün ev ve aile işlerine yoğunlaşmaya başlayabilirsiniz. Elinizde kalan işleri tamamlayarak, temizlik ve düzenleme yaparak günü geçirebilirsiniz. İş ve aile hayatınız arasında dengeyi bulmakta zorlanabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bugün yeni girişimlerde bulunmamalı, yanılsamalara açık olduğunuzu bilmelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerini ekonomik konularla ilgili girişimlerinizi değerlendirerek ve yarım kalan işlerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ise gündeminiz değişebilir ve iletişim trafiğiniz hızlanabilir. Eğitimler, yolculuklar veya anlaşmalar ertelenebilir, kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına açık bir gündesiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Birkaç gündür kendinizi ifade etmek ve yaşamınızla ilgili girişimlerde bulunmak için fırsatlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Sabah saatlerinde gündeminizi tekrar değerlendirebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonra ekonomik konularla ilgili endişeleriniz açığa çıkabilir. Finansal olaylar hayal kırıklığına yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yarın burcunuzda açılacak Yeniay öncesi durum değerlendirmesi yapabilir, gelecek planları yapabilirsiniz. Günü yarım kalan işlerinizi tamamlayarak geçirebilir, kendinize ve ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde hayal kırıklıkları açığa çıkabilir, karşınızdakilerden beklentilerinizin gerçekleşmemesi yanılsamalara yol açabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Geçtiğimiz birkaç gün sosyal organizasyonlar ve arkadaşlarla birlikte yoğun bir tempo içinde geçmiş olabilir. Eğlenceli ve neşeli bir dönemden sonra öğleden sonra kendi içinize çekilerek olayları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Endişe ve kuruntular kafanızı meşgul edebilir. Düşüncelerinizde yanıldığınızı fark edebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Toplum içinde dikkatleri üstünüze topladığınız ve kariyerinize yoğunlaştığınız bir dönemden sonra hedeflerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz günlerdesiniz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, gruplar içinde var olabilirsiniz. Bugün yeni girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durarak var olan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerini işlerinizi tamamlayarak, düşüncelerinizi tekrar gözden geçirerek geçirebilirsiniz. Öğleden sonra iş ve sosyal hayatınıza daha fazla yoğunlaşacağınız ve kendinizi toplum önünde ifade etmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yarın açılacak yeniay öncesi bugün durum değerlendirmesi yapmanızda fayda var.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konulara ve var olan krizleri çözmeye odaklandığınız bir dönemden sonra artık görüş ve düşüncelerinizi ifade etmeye başlayacağınız bir süreçtesiniz. Yurtdışı, yüksek eğitim, medya ve mahkemelerle ilgili girişimleriniz bugün ertelenebilir veya aksilikler yaşayabilirsiniz. Hayata bakış açınızda yanılsamalar yaşadığınızı fark edebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yarın açılacak Yeniay öncesi işbirliklerinizi tekrar gözden geçirmek ve ilişkilerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra finansal konularla ilgili endişeleriniz artabilir, duygusal krizler yaşanabilir. Banka, kredi, sigorta, vergi, miras gibi konularda ki girişimleriniz bugün sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde beraber çalıştığınız kişilerle keyifli ve neşeli zamanlar geçirebilir, elinizde ki işleri tamamlamaya ve gündelik sorumluluklarınıza ağırlık verebilirsiniz. Öğleden sonra ise ilişkiler daha fazla gündeme gelebilir. Karşınızdakilerin eleştiri ve endişeleri sizin de telaşlanmanıza neden olabilir, beklentilerinizin yerine gelmemesi hayal kırıklığına yol açabilir.