Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 05.06.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İş ve sosyal hayatınızda ki güçlü kişilerin desteğiyle ekonomik konularla ilgili sağlam ve tutarlı adımlar atabilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizi korumak için kendinizde güç bulabilirsiniz. Aile ilişkilerinde huzurlu ve güvene dayalı bir iletişim kurabilir, parasal girişimlerde karşılıklı olarak yardımlaşabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı için araştırmalara girebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Aynı görüşü paylaştığınız kişilerin bizi desteklemesiyle yaşamınıza dair uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayata bakış açınız dönüşebilir, kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

  Yakın çevrenizle daha duygusal, hassas ve korumacı bir ilişki kurabilirsiniz. Fakat karşınızdakilerin dayatmacı ve uzlaşmaz tavırları gerginliğe neden olarak, çatışmalara yol açabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendi içinize çekildiğiniz bugün finansal konularla ilgili kendinizi güvende hissedebilmek için desteğe ihtiyacınız olabilir. Banka, kredi, vergi, miras, sigorta gibi konularda ki girişimleriniz olumlu sonuçlanabilir. Sabah saatlerinde çalışma ortamınızda yaşanan gerilim duygusal baskıya yol açsa da işbirlikleri yeteneklerinizi açığa çıkarmanızı sağlayabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Hedef ve ideallerinize varmak için işbirlikleri, ortaklıklar ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerden destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla size huzur veren ortamları paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve güvene dayalı ilişkilere yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Fakat sevdiklerinizle ilgili sorumluluklarınız duygusal baskıya yol açabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Beraber çalıştığınız kişilerle geliştirdiğiniz projeler iş ve sosyal hayatınızda başarılı olmanızı sağlayabilir. Çalışma ortamınızda sizi destekleyecek ve gücünüzü açığa çıkaracak gelişmeler yaşanabilir. Gizli ilişkiler, kulisler ve açığa çıkan dedikodular kariyerinizle ilgili hedeflerinize varmanızı kolaylaştırabilir. Fakat aile sorumluluklarından dolayı üstünüzde duygusal baskı hissedebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün düşüncelerinizi ve görüşlerinizi ifade edebilecek fırsatlar bulabilir, yurtdışı, mahkemeler, uzun yolculuklar ve yüksek eğitimle ilgili konularda sevdiklerinizden destekler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla fikir alış verişinde bulanabilir, geleceğe dair hedeflerinizi paylaşabileceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Duygularınız ve düşünceleriniz üstünde baskı hissedebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konularla ilgili güvenceye ihtiyaç hissedebilirsiniz. Aileden veya gayrimenkullerden alacağınız destekle uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, içinde bulunduğunuz krizlerden çıkabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili sorumluluklarınız kendinizi huzursuz hissetmenize neden olsa da işbirlikleri; iş ve sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Koşulları sizin belirleyemeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yakın çevre, kardeş ve kuzenlerden alacağınız destekle yaşamınızı güvence altına almaya çalışabilir, onlarla işbirliklerine girerek kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle, düşüncelerinizi paylaşabilir, daha duygusal, hassas ve aileye yönelik bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ekonomik koşullarınızda yaşanan dönüşümler çalışma ortamınızda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayabilir. İş hayatınızda daha başarılı olmanızı sağlayacak destekler alabilirsiniz. Finansal konularla ilgili işbirliklerine girişebilir ve fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da akrabalarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sevdiklerinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz yönde ilerleyebilir, yeteneklerinizi ve sanatsal yaratıcılığınızı ifade edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olayları kontrol edebilecek güçtesiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda ki duygusal bağ kuvvetlenebilir, onlara karşı daha korumacı ve hassas davranabilirsiniz. İşbirliklerinden fayda görebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aile ve yuvaya dair girişimlerde gizli destekler alabilir, içsel olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle, akrabalarınızla aranızda ki duygusal bağın daha kuvvetlenmesi için adım atabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Fakat iş ve sosyal hayatınızdan kaynaklanan sorumluluklar özel hayatınızda çatışmalara ve gerginliklere yol açabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kendinizi rahat ifade edebilecek, arkadaşlarınızdan alacağınız destekle iletişiminizde daha kararlı ve güçlü olabileceksiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi maddi manevi güvende olmak için değiştirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde korumacı, hassas ve alıngan olabilir, aranızda ki duygusal bağın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Yazılı ve sözel iletişimde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.