Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 05.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün kendinizi ifade etmek, duygularınızı açıklamak ve ailenizle diyalog kurabilmek için uygun ortamı bulabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz fakat uygulamaya geçmek için birkaç gün beklemenizde fayda var. Cesaretinizle ön plana çıkabilir, özellikle aşk ilişkilerinde beklenmedik girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk içeren sporlara yönelebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Kadersel olayların aniden ortaya çıkışı, kontrol edemediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Eve ve aileye dair konular hakkında cesur kararlar alabilir, hatta harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşabilir, kardeş, komşu, kuzenlerle sohbet edebilirsiniz. Ziyaretlere gidebilir, yollara çıkabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ekonomik konularla ilgili araştırmalarınız sonuç verebilir, endişelerinizi ailenizle paylaşabilirsiniz. Duygusal bağınızın olduğu kişiler için harcamalar yapmak, onları mutlu etmek isteyebilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizin ya da arkadaşlarınızın sizi cesaretlendirmesiyle uzun süredir yapmayı düşündüğünüzü konuşmaları yapabilir, hevesle harekete geçebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda ki ani gelişmeler ekonomik konularda da olumlu hareketlere yol açabilir. Maddi değerlerinizle ilgili cesur kararlar alabilir, beklenmedik olaylar karşısında yeni stratejiler belirleyebilirsiniz. Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilere kendinizi ifade etmek isteyebilir, duygularınızı çevrenizdekilerle paylaşmaya hazır olabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün kendinizi enerjik ve cesur hissedebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerin verdiği fikirler uyanışlara neden olabilir. Ani gelişmeler karşısında kişiliğinizi ön plana çıkararak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İçinizden geçenleri paylaşmaktan hoşlanmadığınız, düşüncelerinizi açığa çıkaramadığınız bir dönemdesiniz. Ama Ay’ ın burcunuza geçmesiyle harekete geçebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Gelecek hedeflerinizi paylaşmak, arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için uygun bir gün. Yaptığınız işte kazancınızın artması için araştırmalar içine girebilir ya da üstlerinizle bu konuyu konuşabilirsiniz. Finansal konularla ilgili beklenmedik gelişmeler bir anda harekete geçmenizi gerektirse bile durumu içten içe takip etmeyi ve beklemeyi tercih etmelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin beklenmedik destekleriyle hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Sosyal ya da arkadaş grupları içinde cesaretiniz ve yeteneklerinizle ön plana çıkabilir, dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Ortaklıklardan kazanç elde edebilirsiniz. İş yaşamınızda kendinizi daha rahat ifade edebilir, üstlerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş ve sosyal hayatınızda beraber çalıştığınız kişilerin desteğiyle kariyerinizde ön plana çıkabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler çalışma şartlarınızda veya ortamınızda değişikliğe yol açarak önünüze yeni fırsatlar çıkarabilir. Bugün görüş ve fikirlerinizi paylaşabilir, aile ve yuvaya dair düşüncelere dalabilirsiniz. Yurtdışı, medya ve yüksek eğitimle ilgili konularda haberler alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Vergi, sigorta, kredi, miras, nafaka gibi konularda ki daha önceden yapmış olduğunuz girişimlerle ilgili olumlu haberler alabilir, finansal eylemlerin sonuçlarını görebilirsiniz. Aile ve eve dair krizleri çözebilir, ailenizle derin duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bugün sevdiklerinizin de desteğiyle önünüze farklı kapılar açılabilir, kendinizden daha emin olabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ailenizin yardımı finansal konularda daha yaratıcı ve cesur adımlar atmanızı sağlayabilir. İçinde olduğunuz krizleri çözebilecek fırsatlarla karşılaşabilir, liderlik yeteneklerinizi bu alanda sergileyebilirsiniz. Bugün eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygularınızı paylaşabilir, uzmanlardan fikir alarak harekete geçebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Çalışma ortamınızda uzun süredir devam eden gelişmeler beraberinde belirsizliği de getirmiş olabilir. Artık bugün son kararlarda alınarak, sonuçlar gözle görünür hale gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşarak, duygusal bağlar kurabilirsiniz. Aldığınız haberler sizi heveslendirerek harekete geçmenizi sağlayabilir. İşbirlikleri fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle duygusal konuşmalar yapabilir, hislerinizi açıklayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili aldığınız kararlar aşırı korumacı olabilir ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizde yaşanan ani değişim çalışma ortamınızda da değişikliklere neden olarak, fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.