Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 05.10.2013

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün gerçekleşecek Yeniay; ikili ilişkiler ve ortaklıklarınıza yeni bir ritim getirebilir. Var olan beraberliklerinizde düzenleri değiştirmenize neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni farkındalıklar kazanmanız bakış açınızı üzerinde etkili olacaktır. Ani kopuşların yanı sıra işbirliğinde bulunduğunuz takdirde geleceğe yönelik hoş adımlar atabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma hayatınızı etkileyecek yeni gelişmeler bugün gerçekleşecek Yeniay ile birlikte daha belirgin olacaktır. Atacağınız yeni adımlarla yeni bir düzen kurabilir; var olan sisteminizde değişikler yapabilirsiniz. Bilinçaltı problemlerinin çözümüne dair yapılacak girişimler farkındalık kazandırabilir.; İşbirliklerine olan bakış açınızda etkili olabilir.

 

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yeniay;

  aşk hayatınız, çocuklarınızla olan ilişkileriniz ve yaratıcılığınız üzerinde etkili olacak. Belirleyeceğiniz yeni hedefler doğrultusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi zorlayan koşullar veya hal ve hareketlerinize farkındalık kazandıran durumlar hayattan alacağınız keyifleri değiştirmenize neden olabilir. Yeni beraberlikler başlayacak gibi görünüyor.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yeniay’ın getireceği enerjilerle bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Eviniz, gayrimenkul veya yerleşimle alakalı yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Aileniz veya ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde yeni gelişmeler gündeme gelebilir; yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşhayatınızda değişim yaratacak kararlarınız var olan dengeleri yeniden oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yeniay ile birlikte zihninizde cevap bulamadığınız sorularınızı kazanacağınız farkındalıkla artık netleştirebilir; böylelikle kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Eğitim alanında veya kendinizi geliştirmekle alakalı konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkilerinizi yeniden değerlendirecek olmanız aranızdaki iletişime yeni bir tarzı getirebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünkü Yeniay finansal kaynaklarınızı gözden geçirmenizle alakalı size harekete geçirecektir. Ortaklıklardan veya komisyondan elde ettiğiniz kazançlarla alakalı yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Varolan işbirliklerinizde sonlanmalar yapacağınız gibi yenilerini de kurabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizin farkına varmanızı sağlayacak gelişmeler gündemde.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün burcunuzda gerçekleşecek Yeniay sizin açınızdan oldukça önemli bir dönüm noktası olabilir. Karşınızdaki kişilerin size farkındalık kazandırması yaşamınıza yeni bir bakış getirebilir, kendi isteklerinizi daha fazla öne çıkarabilirsiniz. Hem bedenen hem zihnen yenilenme çabası içine girebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklara dair bitiş ve başlangıçlar yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bilinçaltınızı kurcalayan sorunlarınızı çözebileceğiniz zamanlar bugün gerçekleşecek Yeniay ile birlikte geliyor. İlişkilere ve işbirliklerini alan endişelerinizi önümüzdeki günlerde masaya yatırabilir; içinizde gizlediğiniz kaygılarınızı dile getirebilirsiniz. Karşılıklı geliştireceğiz anlayış ve fedakarlıkla çözüm yaratabilirsiniz. Alıştığınız düzenleriniz değişebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Geleceğiniz ve hedefleriniz üstünde etkili olacak bir Yeniay ile karşı karşıyasınız. İlerisi için işbirliği geliştirmeniz ve uyumdan yana hareket etmeniz gerekebilir. Arkadaş çevrenizde, grup çalışmalarında ve sosyal hayatın içinde konumunuz değişebilir. Bazı durumlar size farkındalık kazandırması hayatı farklı bakışla değerlendirmenize neden olabilir.

  

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal konumuzu etkileyecek bir Yeniay sizi beklemekte. Önümüzdeki günlerde gerek kariyerinizde gerek özel yaşantınızda dengeleri kurmak, işbirlikleri geliştirmek yolunda girişimleriniz olabilir. Üzerinde bir süredir çalıştığınız projeleri zorluklara rağmen hayata geçirebilirsiniz. Sizi cesaretlendiren durumlar hayatınızda yeni başlangıçlar yaptırabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünkü Yeniay yaşadığınız tecrübelerden edindiğiniz deneyimleri artık yaşantınıza katmanıza olanak sağlayacaktır. Gelecekte yapmak istedikleriniz için girişimci olabilir; kariyeriniz için önemli olacak ön hazırlıkları önümüzdeki günlerde yapabilirsiniz. Eğitim, ve medya alanında ortak çalışmalarda ve işbirliklerinde bulunabilirsiniz. Sizi engelleyen faktörleri göz ardı etmemelisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Değişen kazanç durumunuz sizde farkındalık yaratmakta. Ortak gelirler, borç ve alacaklarla alakalı işlere daha fazla yöneleceğiniz bir dönemdesiniz. Bugün gerçekleşecek Yeniay ile birlikte işbirliklerinizin mali yönüyle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınızda yeni durumlar gelişebilir; sorunlar kriz getirirken öte yandan sizi girişimlere açık kılabilir.