Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 05.11.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Güne iyimser ve maceracı duygularla başlıyorsunuz. Hem zihinsel hem bedensel olarak oldukça hareketlisiniz. Yurtdışı, eğitim ve medyayı içine alan konularda sizi geliştirecek yeni deneyimlere açıksınız. Farkındalık kazanabileceğiniz olaylar yaşayabilir; üzerinde çalıştığınız konularda parlak fikirler üretebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konular gündeminizde önemli bir yer tutmakta. Borç ve alacaklarla ilgili inişli çıkışlı bir gündesiniz. Kontrolünüz dışında gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçaltı aydınlanmaları veya farkına vardığınız bazı gerçekler duygusal paylaşımlarınız üzerinde etkili olabilir. Burç değiştiren Venüs yurtdışı, eğitim, yolculuklarla ilgili yeni fırsatlar var.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni koşullara işaret ediyor. Yeni tanışmalar yaşamakla birlikte var olan beraberliklerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size farkındalık kazandıran dostlar, gruplar sayesinde hedeflerinizle ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Burç değiştiren Venüs

  finansal alanda gelişmelere sebep olacak.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Karşıt burcunuza geçen Venüs, önümüzdeki günlerde ikili ilişkiler ve ortaklıkların birincil sırada olacağını gösteriyor. Üzerinizde baskı kuran durumların yanı sıra fırsatlara da açıksınız. Bugün ise, iş hayatınızda yurtdışı konular, eğitim ve anlaşmalar sizi meşgul edebilir. Hızlı hareket etmeniz gereken durumlar; yoğun koşuşturmaca sizi zihnen yorabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün risk almaya, maceracı davranmaya meyillisiniz. Geleceğinizi ilgilendiren cesur ve hızlı kararlar alabilirsiniz. Gerek duygusal yaşantınızda gerek spekülatif kazançlar adına sizi mutlu edecek gelişmeler gündeminize gelebilir. Burç değiştiren Venüs, önümüzdeki zamanlarda iş hayatının finansal alanlarında çetin koşulların yanı sıra üretken geçecek günlere işaret ediyor.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Evde, işte veya ailevi konularda bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Kendi bildiğiniz doğrular yönünde hareket etmek isterken ortak paylaşım içinde olduğunuz kişiler tarafından gelecek fırsatlar veya değişimler düşünceleriniz üzerinde etkili olabilir. Burç değiştiren Venüs, önümüzdeki günlerde aşk, çocuklar ve yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu koşullar getirecek.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kendinizi geliştireceğiniz koşullar içindesiniz. Yenilenen düşünceleriniz sayesinde geleceğe daha iyimser bakıyorsunuz. Yakın çevre, kardeşlerden gelecek haberler, yolculuklar veya eğitimle ilgili yeni girişimler bugün sizi meşgul edebilir. Burç değiştiren Venüs; eviniz, ailenizle ilgili alacağınız yeni sorumluluklara işaret etmekte. Yeni bir mülk alım satımı yapabilirsiniz.

 

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün finansal konular sizi meşgul edecektir. Yurtdışı işlerden, eğitim ve medyayı içeren konulardan şanslısınız. Çalışma hayatınızda değişen dinamikler kazançlarınızla ilgili beklenti geliştirmenize neden olabilir. Ayrıca planda olmayan veya düşünmeden yapacağınız yüksek harcamalarda bulunabilirsiniz. Yetenekleriniz başarılara imza atacağınızın bir göstergesi.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda ilerleyen Ay, kendinizi rahat ifade etmenize ve cesur davranışlar göstermenize olanak sağlıyor. Girişimci ve maceracı yönünüzü ortaya çıkaracak; yeni başlangıçlar yapmaya istek duyacaksınız. Yaratıcı fikirlerinizle ilgi çekebilir; hızlı karar alma yeteneğinizle gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz. Venüs, maddi konularda bilinçaltınızda baskı kurabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuza geçen Venüs, önümüzdeki günlerde aşk hayatınızı olumlu etkileyecek; sizi daha renkli ve girişken kılacak. Bugün ise, halen bilinçaltınızı kurcalayan düşünceler içinde olabilirsiniz. Risk almaktan çekinerek hareket edebilirsiniz. Ancak ilerleyen zamanlarda yapacaklarınızın ön hazırlıklarıyla ilgilenebilir;

   eğitimle ilgili planlamalarda bulunabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Grup çalışmaları, eğitim, sizi geliştirecek seminer ve toplantılar gündeminizi oluşturabilir. Üreteceğiniz yaratıcı fikirler, çevrenizi aydınlatacak yenilikçi düşünceleriniz sayesinde kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Beklediğiniz anlaşmaları imzalayabilir; destekleri bulabilirsiniz. Burç değiştiren Venüs, önümüzdeki günlerde kazanç fırsatları getirecektir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda oldukça yoğun günler sizi beklemekte. Yolculuklar, eğitim ve medyaya dair gelişmeler sizi meşgul edebilir. Hayata geniş bir prespektiften bakabilir; gerektiğimde risk almaktan çekinmeyerek ilerleyebilirsiniz. Ayrıca kendinize yeni kazanç kapıları açabilirsiniz. Burç değiştiren Venüs; grup çalışmaları, arkadaşlıklar adına olumlu bir döneme işaret etmekte.