Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 07.07.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Yoğun geçen bir hafta ardından derin ve duygusal bir ruh hali içindesiniz. İçinde bulunduğunuz finansal durumla ilgili konuları analiz edebilir, krizleri çözmek için güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.Sezgilerinizi kullanarak gizli kalmış bilgilerin açığa çıkmasını sağlayabilir ya da dönüşüme yol açacak sırları paylaşabilirsiniz. Sessiz ve derinden gitmekte fayda var.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İkili ilişkilerde yoğun birkaç gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin duygusal tavırları sizi de derin ve hassas davranmaya itebilir. Başkalarının koşullarına uymak zorunda kalsanız da olaylar sizin lehinize ilerleyebilir. Hayal ettiğiniz hedeflere varmak için aynı görüşü paylaştığınız kişilerin güçlü desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İş ve günlük hayata zaman ayıracağınız bir gündesiniz. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için yapacağınız girişimlerde destekler alabilirsiniz. Kariyerinize dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için sezgilerinizi kullanabilir, hayal gücünüzü devreye sokabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilere karşı hassas davranabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İlişkilerde derin duygular yaşayabilir veya tutkuyla davranabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar almanız gereken bir dönemdesiniz; sezgilerinizi kullanarak yaratıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişiler, eşiniz ya da ortağınız alacağınız risklerle ilgili sizi destekleyerek, girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ev ve aile ile ilgili önemli kararlar alarak; bitiş ve başlangıçlar yapabilirsiniz.  Bugün bu konulardaki girişimlerinizde akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. Ortak kaynakların paylaşımında fedakarlık yapmayı isteyecek, gayrimenkul yatırımlarınız için ailenizle beraber hareket edebileceksiniz

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün olayları analizci bir tarzda değerlendirebilirsiniz. Sezgilerinizin de devreye girmesiyle karşınızdakilerin tavırlarını anlayabilir, çalıştığınız anlaşmaları sonuçlandırmak için hamleler yapabilirsiniz. Eğitim, yolculuklar veyayakın çevreyle ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

İlişkilere odaklandığınız hareketli bir hafta sonundan sonra bugün; ekonomik konulara eğilmeniz gerekebilir. Gelirlerinizi artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ödemeler, alacak ve borçlarla ilgili işlerinizi halletmeye çalışırken ailenizin de desteğini alabilirsiniz. Yeteneklerinizi çalışma ortamınızda kullanabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay, ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına yeni başlangıçlara, işinizle ilgili yeni girişimlere neden olabilir. Aldığınız kararları uygulamaya koyabilir, uzun vadeli plan ve projeler içine girebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte başarılı olabilir, karşınızdakileri ikna etmek için sezgilerinizi ve aldığınız destekleri kullanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Arka planda kaldığınız bir gün olabilir. Yalnız kalarak son birkaç günü değerlendirmek ve gelişmelerin analizini yapmak isteyebilirsiniz. Aileniz için fedakarlıklar yapmanız ya da onların sorunlarına karşı duyarlı olabileceğiniz bugün derin duygusal paylaşımlarda da bulunabilirsiniz. Ekonomik konularda desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamaya odaklanacağınız bir gün. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarla beraber hareket ederek, kararlarınızı uygulayabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyerinizden elde ettiğiniz kazancı artırmak için uzun vadeli planlar yapabilir, geleceğe dair hayal ve ideallerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Hayatınızda kendinizi kanıtlamak için çok yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Sezgilerinizi de kullanarak, analizci tarafınızı açığa çıkarabilir ve üstlendiğiniz görevleri başarıyla yerine getirebilirsiniz. Gizli konular ve kulislerden fayda görebilir, yeteneklerinizi hayal gücünüzle birleştirerek kariyerinize katkıda bulunacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yurtdışı, eğitim ve uzun seyahatlerle ilgili konular gündeminizde olabilir. Aynı görüş ve inançları paylaştığınız kişilerle yapacağınız görüşmeler hem kendinizi ifade etmenizi hem de geleceğe yönelik kararlar almanızı sağlayacaktır. Fikirleriniz, sezgileriniz ve yaptığınız analizler sonucunda uzun vadeli girişimler için ön hazırlıkları yapabilir, ilk adımları atabilirsiniz.