Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 09.07.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Sabah saatlerinde duygularınızın etkisiyle hareket edebilir; eve, aileye ait konularda hassas olabilirsiniz. Sosyal ilişkiler ve yakın beraberlikler adına bazı kadersel durumlar meydana gelebilir; sizi derinden etkileyebilir. Öğleden sonra değişen koşullarla birlikte daha kararlı ve tutarlı davranışlar gösterebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Öğlene kadar olan süreçte yakın çevrenizle ilişkilerinizde duygusal hassasiyetler ön planda olabilir. Aileniz, ev veya gayrimenkule ait konularda kararsız kaldığınız konularda yeni hamleler yapmak için ilerleyen saatlerde bazı kadersel gelişmeler yaşanabilir. Karşınızdaki kişilerin otoriter tavırları güç çekişmelerine neden olurken size sorumluluklarınızı da hatırlatabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Maddi konulardaki endişeleriniz halen sürmekte. Öğlene kadar olan saatlerde yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. İlerleyen saatlerde daha akılcı ve kararlı tutum ve davranışlar içinde olabilir; arzu ve istekleriniz doğrultusunda daha rahat ilerleyebilirsiniz. İş hayatındaki sorumlulukların getirdiği kısıtlanmalar moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinde kendi duygusal ihtiyaçlarınız üzerine odaklanabilirsiniz. Öğleden sonra ise maddi konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Değerlerinizi gözden geçirerek yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerin sizi engelleyen tavırlarına dikkat etmelisiniz. Birlikteliğinizde aşk v sevgi konusunda katı ve soğuk davranışlara maruz kalabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde enerjinizi toplayabilir; endişeli duygular içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra burcunuza geçen Ay ile birlikte daha rahatlayabilir; istek ve arzularınızın peşinden gidebilirsiniz. Evi aile veya otorite konumundaki kişilerin sizi engelleyen davranışları karşısında ısrarlı ve kararlı hareket edebilirsiniz. Hayatınız üzerinde etkili olacak kadersel gelişmeler yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerini hedefleriniz ve gelecek planlarınızın ön hazırlıklarını yaparak geçirebilirsiniz. Yurtdışı, yolculuklar ve eğitim adına bazı kadersel gelişmeler yaşanacak olması sizi kendi iç dünyanıza çekilmenize neden olabilir. İlişkiler ve maddi konularda kontrolünüz dışındaki gelişmeler içten içe gururunuzun zedelenmesine neden olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Günün ilk bölümünde ev, iş ve ailevi konularda sizi duygusal olarak etkileyecek gelişmelere açıksınız. İlerleyen saatlerde gruplar, ekip çalışmaları ve arkadaşlıklar gündeminizde daha fazla yer alacak; hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeniz gerekecektir. Ortak olduğunuz gelirler, duygusal paylaşımlar adın bazı sıkıntılar yaşayabilir; kadersel kararlar alabilirsiniz.

 

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Birkaç gündür duygularınızın etkisinde kalarak hayatı değerlendirmektesiniz. Öğleden sonra bu hassasiyetlerden sıyrılacak daha kararlı ve otoriter tavır ve davranışlar içinde olacaksınız. İş hayatında kendinizi daha fazla ortaya koyacağınız gelişmeler ve güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve toplumsal konumuzu etkileyecek kadersel bir durum olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Duygusallığın sizi yıprattığı bir dönem geçirdiniz. Öğleden sonra değişen koşullar sayesinde yeni bakış açısı kazanabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklar adına yaşanacak gelişmelere ufkunuzu açabilir. Yabancılarla kadersel sayılabilecek ilişkiler gündeminizde önem kazanabilir. İş yaşantınızda kontrolü kaybettiğini düşündüğünüz durumlar bir süre sonra lehinize olacaktır.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İkili ilişliler ve ortaklıklarla yoğun geçen günlerin ardından artık başka meselelere yönelebilirsiniz. Finansal alanda size sorumluluklar getirecek gelişmeler yaşanabilir. Eşin parası, kredi, borç ve alacaklarla ilgili bazı kadersel gelişmeler gündeme gelebilir. Duygusal paylaşımlarınızda çoşkulusunuz; hislerinizin etkisiyle hareket edebilirsiniz. Kendinizi güçlü gösterme ihtiyacı içinde olabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aile, ev, ve yakınlarınızın ihtiyaçlarıyla geçen birkaç günün ardından artık kendinize de vakit ayırmalısınız. İkili ilişiler ve ortaklıklarda yeni gelişmelerin gündeme gelecek olması sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Karşınızdaki kişilerin yaptırımcı ve güçlü karakterler oluşu gerginliğe sebep olabilir. Sosyal konumunuz ve iş yaşantınızda dönüm noktası olabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Aşktan yana yeni gelişmeler içindesiniz. Duygusallığınızın arttığı şu dönemi lehinize kullanmaya bakmalısınız. Öğleden sonra iş hayatınızda daha fazla yönelebilir; otoritenizi ve gücünüzü çalışmalarınızla kanıtlamak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Sosyal organizasyonlar, anlaşmalar adına kadersel durumlar yaşanabilir. Yaratıcılığınızla ve kararlı tutumunuzla kendinizden bahsettirebilirsiniz.