Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 09.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugünü sevdiklerinizle, onların isteklerini yerine getirerek geçirebilirsiniz. Aile ve akrabalarla bir araya gelerek görevlerinizi tamamladığınızı düşünebilirsiniz. Günlük alışkanlıklarınızı her zaman ki gibi yerine getirirken kendinize de zaman ayırabilir, sağlığınıza ve fiziksel bakımınıza da özen gösterebilirsiniz. Toplum içinde saygı gördüğünüzü hissedebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Kendinizi şımartabileceğiniz bir gündesiniz. Çocuklarınızla ya da romantik ilişki de olduğunuz kişilerle bir arada olabilir, onlar için neşeli ortamlar hazırlayabilirsiniz. Keyif aldığınız işlerle uğraşabilir, zevk için alışverişe çıkabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerden aldığınız destekle kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ailenize ve evinize zaman ayırabilir, kendinizi şanslı ve kârlı hissedebileceğiniz alışverişlere çıkabilirsiniz. Yakınlarınızın ekonomik konularla ilgili desteklerini alabilir ya da duygusal olarak yakın olduğunuz kişiler için harcamalar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi fark ederek onları daha verimli kullanabilirsiniz. Finansal açıdan planlı ve akılcı davranabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün hem yazılı hemde sözel iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Kendinizi ifade edebileceğiniz fırsatlar bulabilir, yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteğini alarak güçlü ve akılcı davranabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklara çıkabilir, anlaşmalara varabilirsiniz. Enerjinizi ve zekanızı kullanabileceğiniz işbirliklerinden faydalanabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kendinizi keyifli ve mutlu hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi verimli kullanarak hem sevdiklerinize hemde kendinize faydalı olabilirsiniz. Bugün akılcı ve planlı davranmak sizi başarılı kılabilir. Gizlediğiniz duyguların açığa çıkmasına izin verirseniz olayların daha hızlı ve kolay aktığını görebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle beraber hareket etmeniz gücünüzü artıracaktır.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sosyal ve arkadaş grupları içinde mutlu ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize varmak için çevrenizin desteğini alabilir, yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanınızda olması size güç verebilir, hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz fırsatlar yakalayabilir, alışverişe çıkabilir, geleceğe dair ideallerinizi gerçekleştirebileceğinizi düşünebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün yalnız kalmak, sadece kendi özel işlerinizle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Fakat evinizde her zamankinden daha fazla huzur bulabilirsiniz. Hem sosyal ortamınızdan hemde sevdiklerinizden alacağınız destekler kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Zor durumda olanlara yardım edebilir, hastanelerde ki yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gelecek hedeflerinizi detaylarıyla planlayarak girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, kuzen ya da komşularla ilişkilerinizden sizi güçlü kılacak destekler alabilirsiniz. Bağlı olduğunuz dernek ve gruplar içinde verimli ve akılcı çalışmalarınızla başarılı olabilirsiniz. Aile ve yuvaya dair ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İçinde bulunduğunuz sosyal ortamda saygı görebilir, sevdiklerinizle ya da ilişkilerinizle toplum önüne çıkabilirsiniz. Duygusal paylaşımlar sizi ekonomik olarak ta daha güçlü kılabilir. Akşam saatlerinde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilir, sevdikleriniz için faydalı olmaya çalışabilirsiniz. Girişimlerde bulunmak ve harekete geçmek için gereken enerjiye sahipsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Görüş ve fikirlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilir, yurtdışı, mahkeme, uzun yolculuklar ya da yüksek eğitimle ilgili konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ya da gruplarla bir arada olmak, yaşama bakış açınızı ve politik düşüncelerinizi açıklayabileceğiniz ortamlarda bulunmak sizi rahatlatabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularda ki endişeleriniz sona erebilir. Çalışma arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın desteğini alarak harekete geçebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Bugün içinde bulunduğunuz krizler içsel ve öngörülemez olaylarla çözülebilir, kendinizi daha güçlü ve başarılı hissedebilirsiniz. Akılcı yatırımlar için planlar yapabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yakın ilişki de olduğunuz eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinden fayda görebilirsiniz. Size hizmet etmek isteyen ya da yardımcı olmak isteyen kişilerin varlığı kendinizi mutlu hissetmenize neden olabilir. Bugün tek başınıza değil de sizi anlayabilecek ve fikir verecek destekçilerinizle harekete geçmenizde fayda var. Romantik ilişkilerde olumlu bir süreçtesiniz.