Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 09.12.2013

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sezgilerinizin çok güçlü olduğu, aklınıza gelenin başınıza geldiği bir gün yaşayabilirsiniz. Bir taraftan yeni başlangıçlar yapmak ve girişimlerde bulunmak için mücadele ederken diğer taraftan önünüze çıkan ve kontrol edemediğiniz engellerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Akılcı ve mantıklı kararlar alırken zorlanabilirsiniz ama hisleriniz sizi yanıltmayacaktır.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konularla ilgili hedeflerinize varmak başlangıçlar yapmak ve girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün olayların bir anda başladığını ve bittiğini görebilir, hızla ve kolay gerçekleşen bilgi akışına şahit olabilirsiniz. İşbirliklerinden, ortaklıklardan fırsatlarla karşılaşabilir, bir çok kişinin birden size destek verdiğini görebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Evlilik, ortaklık ya da işbirlikleriyle ilgili girişimlerde bulunabileceğiniz, iş ve sosyal hayatınızda mücadele ederek ön plana çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Yaşanan ertelemeler, engeller ve kararsızlıklar sizi yıldırmamalı çünkü farkına bile varmadan olayların lehinize geliştiğini, ekonomik konularla ve kariyerinizle ilgili desteklendiğinizi fark edebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yaşamınızın her alanında olayların lehinize geliştiğini görebilirsiniz. Bir süre önce başlanan girişimler beklenmedik bir şekilde rahatça ilerleyebilir, sezgilerinizin de yardımıyla doğru tavırları sergileyebilirsiniz. Her ne kadar çalışma hayatınızla ilgili başlangıçlarda bulunmak için mücadele etmeniz gerekse ve karar almakta zorlansanız da duygularınıza kulak vermelisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Romantik ilişkiler, hobiler ya da

çocuklarla ilgili girişimlerde bulunmak yeni tecrübeler edinmek için harekete geçmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Finansal konularda yaşadığınız kararsızlıkları ve duyduğunuz şüpheyi ise hem sezgilerinizin yardımıyla hemde alacağınız desteklerle bertaraf edebilirsiniz. Olaylar siz farkına varmadan bir anda gelişebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ev, aile ve gayrimenkullerle ilgili başlangıçlar yapmak isteyebilir, fakat bu konularda işbirliği yapmak istediğiniz kişilerden dolayı kararsızlıklar ya da ertelemeler yaşayabilirsiniz. Fakat bugün sizi bir çok kişinin desteklediğini görebilir, anlaşmaların, bilgi akışının ve ortaklıkların kolayca ilerlemesini fark edebilir, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Geçen hafta aldığınız kararlarla ilgili bugün girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gerçi henüz kafanızda bazı konular netleşmemiş ve ertelemelerle karşılaşmış olabilirsiniz fakat özellikle kariyerinizle ilgili gelişmeler sizin lehinize olacaktır. Yeteneklerinizi sergileyebildiğinizi fark ederek mutlu olabilir, iş ve sosyal hayatınızda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün gelişmeler beklediğinizden de olumlu olabilir. Ekonomik konularla ilgili aldığınız kararları uygulamaya çalışırken engellerle karşılaşabilir, kararsızlıkla ve ertelemelerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat olaylara çok müdahale etmenize gerek kalmadan sorunlarınıza çözüm bulabilir, sevdiklerinizden destek alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yaşamınızın her alanında yeni tecrübeler ve deneyimlere açıksınız. Karar verme sürecinde zorlanıyor ve olayların tamamına hâkim olmadan harekete geçmek istemiyor olabilirsiniz fakat bugün akılcı davranmaya çalışmak yerine sezgilerinizi dinlemelisiniz. Beklenmedik yardımlar girişimlerinizi siz farkına varmadan destekleyerek, lehinize gelişmelere neden olacaktır.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün yeni girişimlerde bulunmak ve farklı alanlarda harekete geçmek istemenize rağmen içinizde şüpheler ve korkular olabilir, kararsızlık yaşayabilirsiniz. Fakat aldığınız haberler ve yakın çevreniz tarafından desteklenmeniz hedeflerinize beklediğinizden daha kolay varmanızı sağlayacaktır. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle işbirlikleri yapabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Çalışmalarınızdan elde ettiğiniz kazançları değerlendirmek için aldığınız riskler ekonomik konularla ilgili kafanızın karışmasına, yeni deneyimler edinmek istemenize rağmen kararsız kalmanıza neden olabilir. Fakat bugün hem yeteneklerinizi kolaylıkla kullanabilir, hemde sezgilerinizin yardımıyla doğru adımları atabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ay hâlâ burcunuzda hareket etmekte, iş ve sosyal hayatınızla ilgili tecrübelerinizi zenginleştirmek için sizi cesaretlendirmekte. Fakat kararsızlıklarınız ve yaşanan ertelemeler mücadelenizi engelleyebilir. Buna rağmen olaylar siz farkına bile varmadan lehinize gelişebilir, sezgilerinize de güvenerek gelişmelerden başarılı sonuçlar alabilirsiniz.