Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 10.02.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün birkaç günün hareketliliğinden sonra duygusal olarak yoğunlaşabilirsiniz. Özellikle aile ve eve dair konularda eski konuları tekrar gündeme getirebilir, kırgınlıklarınızı ifade edebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olması, karşınızdakileri daha da rahat anlamınızı ve empati kurmanızı sağlayabilir. Objektif ve akılcı davranmak yerine, hislerinizle karar alabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yazılı ve sözel iletişiminizde duyarlı davranabilir, sezgilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Başkalarının istek ve ihtiyaçlarınıza kulak verebilir, arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz için fedakarlık yapabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla tekrar diyalog kurma fırsatı bulabilirsiniz. Fakat iş ve sosyal hayatınızda ki girişimleriniz ilişkiler yoluyla engellenebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Fakat akılcı kararlar almak yerine duygularınızla davranabilir, sezgilerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Kaçırdığınız iş fırsatları tekrar karşınıza çıksa bile henüz netleşmemiş olmanız, belirsizliklere yol açabilir. Görüşlerinize karşı gelişen muhalefet sert tartışmalara ve engellenmelere neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; duygularınızı açığa çıkarmanızı ve hayatınızla ilgili kararlar almanızı sağlayabilir.  Yaşama bakış açınızda fedakarlık ve duyarlılık ön plana çıkabilir, kendinizi evrensel enerjilere açık hissedebilirsiniz. Finansal konularda hedeflerinize varmakta zorlanabilir, sevdikleriniz için yaptığınız harcamalardan dolayı kriz yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün kendinizi dışarı karşı kapatabilir, duygularınızla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Derin duygusal paylaşımlarda bulunabilir, geçmiş krizlerle yüzleşerek, sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olması, başkalarının isteklerine de duyarlı olmanızı sağlayabilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda sorumluluklardan dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Geleceğe dair hedeflerinizi şekillendirirken duygularınızı fazlasıyla göz önüne alabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilere karşı duyarlı ve sevecen davranabilir, onlarla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Geçmiş işbirlikleri tekrar gündeme gelse de henüz koşullar netleşmemiş olabilir. Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda iletişim kopuklukları yaşanabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün duygularınızı saklamakta zorlanabilir, herkesin içinde hislerinizi açıklayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki hedeflerinize varmanız için beraber çalıştığınız kişilerin fikirlerine ve desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz fakat hala koşullar belirsiz olabilir. Yaşamdan keyif almak ya da sevdikleriniz için attığınız adımlar ekonomik engellere takılabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Hayata bakış açınıza duygularınız ve sezgileriniz hakim olabilir. Akılcı ve objektif davranmak yerine hislerinizle hareket edebilir, sevdiklerinize karşı aşırı korumacı ve fedakar davranabilirsiniz. Eski ilişkiler ve konular tekrar karşınıza çıksa da siz kararsız kalabilirsiniz. Bugün yaşamınıza dair sorumluluklarınız aileniz ve yuvanız için koyduğunuz hedeflerle uyuşmadığından gerilim yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Duygusal krizlerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Derin duygusal paylaşımlarda bulunduğunuz kişilerle fikir alış verişinde bulunabilir ve geçmiş sorunları çözmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Finansal konularda şartların henüz netleşmemiş olması sizi kararsız bırakabilir. Aldığınız duyumlar ve gizli saklı olayların açığa çıkması önünüze engeller çıkarabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinden itibaren karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; duygusal bir karmaşa içinde olmanıza işaret edebilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin hislerine kulak vermeniz, onlarla hislerinizi paylaşmanız sizi rahatlatabilir. Yapacağınız anlaşmalarda şartlar henüz netleşmemiş olabilir. Hedeflerinize varmak için ekonomik koşullarınızı zorlayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Çalışma ortamınızda gelişmeler yaşanabilir fakat belirsizlikler kafanızı biraz daha karıştırabilir. Maddi ve manevi değerlerinizi aşırı sahiplenebilir, duygusal kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız işe yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi katabilirsiniz. İş ve sosyal hayatın getirdiği sorumluluklar yaşamınızla ilgili hedeflerinize varmanızı zorlaştırabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün aşk hayatınız oldukça renkli ve yoğun geçebilir. Sevdiğiniz için fedakarlık yapabilir, ilişkilerinizde romantik ve duyarlı olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilir, sanatsal çalışmalarda başarılı projeler geliştirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isterken aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan muhalefetle karşılaşabilirsiniz.