Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 11.08.2014

Koç                     21 Mart - 20 Ni­san

Bugün olayları akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Sezgilerinize dayanarak hareket edebilir; olayları kontrol altında tutmak gibi bir çaba içinde olmayabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda sizi içten içe şüpheye düşüren hislerden arınmaya bakmalısınız.

Boğa           21 Nisan - 21 Mayıs

Hedefleriniz konusunda bazı belirsizlikler yaşamanıza rağmen hayalleriniz gerçekleştirecek olanakları yakalayabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerin düşünceleriniz ve görüşlerinizde etkisi olabilir.  Sanat, yaratıcılık gerektiren işlere kendinizi adayabilirsiniz.

İkizler        22 Mayıs - 21 Haziran

İş hayatınızla ilgili yaşamakta olduğunuz kararsızlığınız ve belirsiz koşullar halen sürmekte. Bazı fedakarlıklar gündemde olabilir. Ortak gelirler, borç alacak gibi maddi konularda yaşamakta olduğunuz engelleri aşmak için çaba içindesiniz ve destek arayışındasınız.

Yengeç     22 Haziran - 23 Temmuz

Yurtdışı, eğim ve geleceğinizi ilgilendiren gelişmeler gündeminizde olabilir. Bu konularda sizden yetkin kişilerden gerekli desteği alabilir ve işbirliklerine girebilirsiniz. Hayata bakışınızda hayallerin önem kazandığı bu süreci yaratıcı kullanabilirsiniz.

Aslan        24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün de ortak gelirler, vergi, borç ve alacaklarla ilgili konular sizin için önemli. İşteki görevlerin getirdiği sorumluluklarınız artması yorucu olabilir; üstesinden gelebilmek için kontrolcü olmak yerine gelişmeleri akışına bırakmalısınız.

Başak            24 Ağustos - 23 Eylül

Duygularınızı sevdiğiniz kişiye aktarırken şefkat gösterebilir ve empati kurabilirsiniz. Aşk ve sevgiden yana beklentilerinizi elde etmek için yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Bazı konular yorulmanıza neden olmakla birlikte size yeni umutlar getirebilir.

Terazi            24 Eylül - 22 Ekim

Günlük düzenler ve planları uygularken bazı karmaşalar yaşayabilir; elde olmayan nedenlerden dolayı verdiğiniz sözleri yerine getirmekte gecikebilirsiniz. Sorumluluklar için fedakarca davranabilirsiniz. Alacağınız kararlarda mantıklı olmalısınız.

Akrep             23 Ekim - 22 Kasım

Duygusal konular gündeminize hakim olabilir. Bir süredir içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden sıyrılabilir; sevgi ve aşka kendinizi daha yakın hissedebilirsiniz. Sanat, yaratıcılık içeren işlere yönelebilir; duygularınızı naif bi,r biçimde ifade edebilirsiniz.

Yay                  23 Kasım - 22 Aralık

Ailevi konularda yeni kararlar aşamasında olabilirsiniz ancak öncelikle bazı belirsizlikleri aşmanız gerekebilir. Yatırımlarla ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Mantığınızı ve sezgilerinizle birleştirmek sizin için kazançlı olabilir.

Oğlak              23 Aralık - 20 Ocak

Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda belirsizlikler devam etmekte. Ancak kontrolünü elinizde tutmaktan çok gelişmeleri akışına bırakmak lehinize olabilir. Kardeşlerle ilgili konular bazı fedakarlıklar gerektirebilir. Empati kurarak iletişime geçmek iyi gelir.

Kova                21 Ocak - 19 Şubat

Kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar karşısında duygusal davranmamalı; mantığınızı kullanmalısınız. Gelecek kaygısı yaratan konularda bir süre daha sabretmelisiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz enerjiler içindesiniz.

Balık                 20 Şubat - 20 Mart

Hayallerinizi ve yaratıcılığınızı somutlaştırmak için gereken koşulları size sağlamakta. Grup çalışmalarında kendinizi yeteneklerinizle öne çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerde rahat empati kurmanız sayesinde başarılı olabilirsiniz.