Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 13.02.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Burcunuzda hareket eden Ay’ın enerjisiyle kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Aldığınız haberler ve yaptığınız konuşmalar size yeni bir bakış açısı kazandırarak, ani ve beklenmedik kararlar almanıza neden olabilir. Fırsatlar ve sürprizler karşısında aceleci davranabilir, sonunu düşünmeden girişimlerde bulunabilirsiniz. Hırsınıza yenilirseniz engellerle karşılaşabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün ani bir aydınlanma ve farkındalık yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızda huzursuzluk ve gerilim yaşasanız bile daha önce fark etmediğiniz olay ve gelişmeler size yol gösterebilir. Ekonomik konularla ilgili kulislerden ve gizli duyumlardan destek alabilirsiniz. Fakat karar almadan önce daha fazla araştırma yapmanıza ve çevrenize danışmanıza ihtiyaç olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Geleceğe dair hedef ve ideallerinizde ani değişiklik olabilir, iş hayatınızdan kazançlarınız da farklılıklar yaşanabilir. İçinde bulunduğunuz sosyal ve arkadaş gruplarından gelen destekler yaşamınızda ve ilişkilerinizde yeni fırsatlar getirebilir. Akşam saatlerinde finansal sorumluluklar, kararlarınızda ve eylemlerinizde baskıya yol açabilir. Duygusal gerilim yaşayabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda değişiklikler yaşanabilir, tek başınıza beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Bugün kadersel ve gizli gelişmeler hayatınıza farklı fırsatlar getirebilir. Fakat yaşanan olaylar karşısında aceleci davranmanız ve derinlemesine araştırma yapmadan harekete geçmeniz gün içinde duygusal baskı hissetmenize neden olabilir. Karşınızdakiler sizi engellemeye çalışabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün mahkemeler, yurtdışı, uzun yolculuklar ve yüksek eğitimle ilgili konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Görüş ve düşüncelerinizi ifade ederken abartılı tavırlar içine girebilir, bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaşanan farkındalık ve uyanışlar geleceğe dair hedeflerinizin değişmesine neden olabilir. Fakat çalışma ortamınızda ki sorumluluklarınız eylemlerinizi engelleyebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Banka, kredi, miras, borç ve alacaklarla ilgili konularda ani gelişmeler olabilir. Tek başınıza kararlar alarak harekete geçebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda finansal fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir anda karşınıza çıkan olaylar beklenmedik tavırlar sergilemenize neden olabilir. Aldığınız riskler ve sorumluluklar üstünüzde duygusal baskıya neden olabilir, girişimleriniz engellenebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişiler sizi şaşırtabilir. Koşulların size bağlı olmaması sürprizler yaşamanıza neden olabilir. Karşınızdakilerin aldığı kararlara uyum sağlayabilir ve düşüncelerinizde farklılıklar olabilir. Yurtdışı, mahkeme ve eğitimlerle ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aile ve eve dair sorumluluklar duygusal baskıya yol açabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Çalışma ortamınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Şimdiye kadar üstünde çalışmadığınız farklı projeler ve görevler sizi şaşırtabilir. İş arkadaşlarınızın da desteğiyle finansal destekler bulabilirsiniz. Tek başınıza aldığınız ani kararlar sorumluluklarınızın ağır basmasına ve duygusal baskıya neden olabilir. Gündelik alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün aşk ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir, yaşamın farklı alanlarından keyif almaya başlayabilirsiniz. Beklenmedik riskler alabilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle beraber ani girişimlerde bulunabilir, ortaklıklar ve işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Fakat ekonomik konularla ilgili sorumluluklarınız duygusal baskıya yol açabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Aile ve eve dair ani gelişmeler yaşanabilir. Bir anda taşınabilir, gayrimenkul alım satımında fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kararlarınızı kimseye danışmadan alabilir ve tek başınıza harekete edebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlar çalışma ortamınızda da gelişmelere neden olabilir. Fakat aile fertlerine baskı uygulayarak, duygusal gerilime neden olabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün alacağınız haberler sürprizlere neden olabilir, bir anda anlaşmalar ve kontratlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız fikir alışverişi size farklı bakış açıları kazandırabilir, ani kararlar almanıza yol açabilir. Telefon, internet gibi iletişim araçları aşk ilişkilerinde gelişmeler sağlayabilir. Fakat bilinçaltınızda yaşanan gerilim duygusal baskıya neden olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ekonomik konularla ilgili gelişmeler sizi şaşırtabilir. Yeni gelir yollarıyla ilgili fırsatlar yakalayabilir, yatırımlar yapabilir, gayrimenkul alım satımında sürprizler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda ani ve tek başınıza kararlar alarak girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına aldığınız sorumluluklar gerilime neden olabilir.