Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 13.05.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün aldığınız haberler sizi hayal kırıklığına uğratabilir, yazılı ve sözel iletişiminizde yanılsamalar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ticari anlaşmalarda son dakika ertelenmeleri olabilir. Geçmiş borç ve alacaklar aniden karşınıza çıkabilir, ani harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonra eve ve aileye dair konular gündeme gelerek daha duygusal davranmanızı sağlayabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Maddi konularla ilgili hedeflerinizde fazla idealist ve hayalci davrandığınızı fark edebilirsiniz. Bugün yaptığınız alış verişlerde sınırları aşabilir, ticari işbirliklerinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerler ve eski ilişkilerle ilgili aynı mücadeleleri tekrar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yazılı ve sözel iletişiminizde daha duyarlı davranarak, duygularınızı açığa çıkarabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İlişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığına yol açabilir, fiziksel görüntünüzün ve yaşamsal koşullarınızın içinde bulunduğunuz toplumla uyuşmadığını fark edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili endişeleriniz açığa çıkabilir, geçmiş sıkıntılar tekrar gündeme gelebilir. Kazançlarınızla ilgili sezgilerinize güvenebilir ve daha verimli alanlara yönelebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Görüş ve düşüncelerinizde yanılsamalar yaşayabilir, gizli ilişkilerden ve kulislerden zarar görebilirsiniz. Öğleden sonra burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay’ ın enerjisiyle kendinizi daha rahat ifade edebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat önce eski defterleri kapatmanız gereken olaylar açığa çıkabilir, arkadaş ve gruplarla çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Finansal konularda fazla hayalci davranmanız hedef ve ideallerinize varmanızla ilgili yanılsamalara yol açabilir. İçinde bulunduğunuz gruplar ya da arkadaş ilişkileri sizi yanlış yönlendirebilir. İş ve sosyal hayatınızda eskiden beri süregelen anlaşmazlıklar ya da rekabetler bugün çözüme kavuşabilir. Öğleden sonra yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal hayatınızda kurduğunuz işbirlikleri sizi yanıltabilir ve beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığına yol açabilir. Olaylar sizin umut ettiğiniz gibi ilerlemeyebilir. Bugün içinde bulunduğunuz gruplarla veya arkadaşlarla beraber harekete geçebilir, geleceğe dair hedefler belirleyebilirsiniz. Fakat görüşlerinize karşıt olan eski muhalifler yine ortaya çıkabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İş ortamınızda ki belirsizlikler ve gündelik yaşamda devam eden dağınıklık,

  yolculuklar, mahkemeler ve medyayla ilgili konularda hayal kırıklığına yol açabilir. Eski finansal sorunlar, borçlar ve alacaklar tekrar gündeme gelerek bu sefer çözüme ulaşabilir. Öğleden sonra iş ve sosyal hayatınızda yeni başlangıçlara gideceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Romantik ilişkilerde fazla hayalci davranmanız krizlere neden olabilir, finansal konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eski ilişkiler tekrar gündeme gelerek çatışmalar yol açabilir ya da var olan ilişkilerde eski defterler tekrar açılabilir. Fakat artık bu sorunları çözerek önünüze bakabilirsiniz. Daha duyarlı ve sevecen davranabilir, duygusal beklentilerinizi ifade edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aile ve eve dair beklentileriniz ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşamanıza yol açabilir. Karşınızdakilerin sizden isteklerini yanlış anlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda eskiden beri devam eden çatışmalar ve problemler tekrar açığa çıkarak, çözüme kavuşturulabilir. Öğleden sonra finansal konulara eğilmeniz ve süregelen krizlere ailenizin desteğiyle çıkar yol bulmanız mümkün.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ticari anlaşmalar, işbirlikleri ve projelerde son anda yaşanan eksiklik ve ertelemeler hayal kırıklığına yol açabilir, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmadan dolayı kırgınlıklar yaşanabilir. Yalnız romantik ilişkilerde dikkatli olmanız gerekiyor eski hataları tekrarlayabilirsiniz. Karşıt burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay; koşulları sizin belirleyemeyeceğinize işaret ediyor.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün yapacağınız harcamalar, alacağınız riskler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yanlış yönlendirmeler ve bilgiler olayların beklediğiniz gibi ilerlememesine yol açabilir. Aile içinde eskiden beri süregelen çatışmalar çözüme ulaşabilir, ev ve gayrimenkullerle ilgili krizler açığa çıkabilir. Öğleden sonra çalışma hayatınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İlişkilerde ve yaşamsal kararlarınızda ailenizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Eve ve yatırımlara dair faaliyetleriniz istediğiniz yönde ve hızda ilerlemiyor olabilir. Bugün yazılı ve sözel iletişiminizde dikkatli olmalısınız eski hataları tekrarlayabilirsiniz. Öğleden sonra romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.