Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 13.07.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İş ve gündelik hayatın getirdiği uğraşlar sizi meşgul edebilir. Eve, aileye veya bir gayrimenkule dair ertelediğiniz görüşme veya ziyaretler gündeme gelebilir. Aile büyüklerinden alacağınız desteklerle bir karar alabilirsiniz. Burç değiştiren Mars önümüzdeki günlerde bu konulara hareketlilik getirecektir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sanatsal ve estetik alandaki yaratıcılığınızı bilginizle birleştirip ortaya yeni çalışmalar çıkarabilirsiniz. Daha önceden tanıştığınız ve yakınlık duyduğunuz bir kişi ile tekrar görüşebilir veya yeniden hayatınıza girebilir. Çocuklarla ilgili uğraşlarınız size sorumluluk yanında keyif de verebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ev, gayrimenkul ve aileye ait bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. İnce eleyip sık dokuyacağınız koşullar içinde olmanız kimi zaman sizi uğraştırabilir. Ertelediğiniz işlerin mali bütçesini oluşturabilir veya araştırma yapabilirsiniz. Yaşantınızda size endişe veren konular önümüzdeki günlerde daha fazla mücadele gerektirebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Zihinsel açıdan oldukça aktifsiniz. Duygularınızı mantığınızla harmanlayarak kardeşler, yakın çevre veya eğitimle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak detaylarda boğulmamaya dikkat etmelisiniz. Burcunuza geçen Mars önümüzdeki günlerde sizi daha hareketli, mücadeleci, fevri ve alıngan kılabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Finansal konular yine gündeminizde... Planlı ve programlı davranmaya dikkat etmenize rağmen kontrolünüz dışında harcamalar yapabilirsiniz. Tasarladığınız ancak uygulamayı henüz başaramadığınız projelerin maliyetini çıkarabilirsiniz.Duygusal olarak yoran konularla baş etmeniz gereken bir süreç var.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuza geçen Ay sizi daha planlı, programlı olmaya itiyor. İstek ve hedeflerinize ulaşmak için gereni yapmaktan kaçınmayacak; emek vererek çalışacaksınız. Daha önceden ertelediğiniz projeler, seyahatler ve grupları ilgilendiren işleriniz yeniden gündeme gelebilir; sizi meşgul edebilir. İlişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bilinçaltınız oldukça karmaşık. Ev, aile ve işinizle ilgili kararlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz durumlar sizi zihnen de yormakta Takıntı yaptığınız düşüncelerden sıyrılmak için çaba göstermeniz gerekiyor. Önümüzdeki ay kariyer, sosyal yaşantınız ve ailenizle daha fazla meşguliyet ve mücadele gerektiren bir süreç olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Hedeflerinize varmak için sıkı çalışma içindesiniz Grup organizasyonlarında ve ekip çalışmalarında yer alabilir; sorumluluklar alabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve hukuki konulardaki ertelenmiş işler yeniden gündeminize gelebilir. Bugünden itibaren önümüzdeki ay boyunca artık bir sonuç alma isteğiyle ilerlemek isteyebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş hayatınızda yoğun günler geçirmektesiniz. İşbirlikleri ve anlaşmalarla ilgili ertelediğiniz konularda yeni durumlar gündeme gelebilir ve çözüm üretmeniz gerekebilir. İş ve sosyal yaşantınızı etkileyecek finansal gelişmeler size endişelendirebilir. Aynı zamanda aile, ev veya gayrimenkuller gündeminizi meşgul edebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Hayata bakışınızda etkili olacak olaylar yaşamaktasınız. İkili ilişiler, ortaklıklar ve ailevi konularda geçmişte yaşanmış bazı durumlar yeniden gündeminize gelerek aklınızı kurcalayabilir ve bir karar vermeniz gerekebilir. Karşıt burcunuzda ilerleyecek olan Mars önümüzdeki ay ilişkilerde dikkatli olunmasına işaret ediyor.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal alanda daha planlı olmanız gereken bir süreçtesiniz. İş konuları, anlaşmalar veya yolculuklardan kaynaklı ertelenmiş maddi konular sizi meşgul edebilir ancak yapacağınız düzenlemelerle üstesinden gelebilirsiniz. Sıkıntı yaratan şikayetlerinize çözüm bulabilir; beslenme alışkanlıklarınızda değiştirebilirsiniz.

 

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Karşıt burcunuzdaki Ay ilişkilerinize dikkatinizi vermeniz gerektiğini göstermekte. Geçmişten gelen bir durumun yeniden gündeme gelmesiyle işbirliği geliştirmeniz gerekebilir. Uyum ve dengeyi sağlamak için çaba içine girebilirsiniz. Çocuklar, yaratıcı çalışmalar veya duygusal alanda yaşanacaklar ay boyunca sizi etkisi altına alacaktır.