Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 14.10.2013

Koç                               21 Mart - 20 Nisan

Gruplar ve arkadaşlıklar içinde kendinizi ifade etmek isterken son dakika da gelişen olaylar, anlık bir öfkeye kapılarak ilişkileri koparmanıza neden olabilir. Romantik ilişkilerle ilgili girişimlerinizin sonuçlarını almakta zorlanabilirsiniz. Fakat geleceğe dair hedef ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için işbirlikleri içine girebilir, eşiniz ya da ortağınızın desteğini alabilirsiniz.

Boğa                          21 Nisan - 21 Mayıs

Kariyerinizle ilgili girişimleriniz çalışma arkadaşlarınız ya da akrabalarınız tarafından desteklenebilir. Kendinize yeni hedefler belirlerken işbirliği içinde olduğunuz kişilerden fikir alabilirsiniz. Fakat sonrasında ani gelişen olaylar bir anda karar değiştirmenize, hatta sonlanmalara neden olabilir. Pişman olacağınız hareketlerde bulunmamak için sakin kalmaya çalışmalısınız.

İkizler  22 Mayıs - 21 Haziran

Hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir, özellikle iletişim trafiğinin yoğunluğu girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir. Sevdiklerinizin sizi desteklemesi eylemlerde bulunmanızı sağlasa da hemen karar vermemekte fayda var. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmelerin lehinize sonuçlanabilmesi için ısrarcı davranmamalı, öfkenizi kontrol altına almalısınız.

Yengeç                 22 Haziran - 23 Temmuz

Gün içinde yaşanan krizlerin çözümü için ailenizden veya geçmiş işbirliklerinden destek alabilirsiniz. Vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka gibi işlerinizde uzlaşmalar sağlayabilir, hatta yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat yaşanan olumlu gelişmelere güvenerek ani kararlar almamalısınız. Akşam saatlerinde beklenmedik olaylar planlarınızı sonlandırabilir.

Aslan  24 Temmuz - 23 Ağustos

Karşıt burcunuzda hareket etmekte olan Ay; ilişkilere vurgulamakta. Bugün üstünde çalıştığınız anlaşmaları yapabilir, yolculuklara çıkabilir, yakın ilişki de olduğunuz kişilerle ortak hareket edebilirsiniz. İletişim trafiğiniz oldukça hızlanabilir ama akşama doğru bir anlık öfkeye kapılarak kararlarınızı değiştirebilir veya yakın ilişkide olduğunuz  kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Gün içinde işlerinizi yetiştirmeye çalışabilir, ekonomik konularla ilgili gelişmeler için destekler bulabilirsiniz. Grup çalışmaları içinde yer alabilir, işbirliklerinizin faydasını görebileceğiniz koşullar yakalayabilirsiniz. Fakat sonrasında beraber çalıştığınız kişilerle olabilecek çatışmalar sizi yeni ortaklıklara yöneltebilir, ani kararlar almamalısınız.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

Bugün yaşanan gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Romantik ilişkilerde olumlu sonuçlar alınabilir, yaşamdan keyif alabileceğiniz koşullar oluşabilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi desteklemesi girişimlerde bulunmanızı da sağlayabilir fakat sonrasında aniden gelişen olaylar kontrolü kaybetmenize ve birden ilişkilerde sonlanmalara yol açabilir.

Akrep  23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde ev ve aile odaklı olabilir, özel yaşamınıza ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili girişimlerde gizli ilişkilerin desteğini alabilirsiniz. Her ne kadar olayları kontrol etmekte zorlansanız da gelişmeler lehinize sonuçlanabilir fakat bir anlık öfkeyle yaşanan çatışmalar olayların seyrini değiştirerek ilişkilerde sonlanmalara yol açabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün alacağınız haberler sizi mutlu edebilir, sosyal ve arkadaş gruplarıyla bir araya gelerek, organizasyonlar yapabilirsiniz. Tatil planlarınızın içine kardeş, kuzen ya da yakın çevrenizi katabilirsiniz. Fakat akşama doğru bir anda alacağınız haberler planlarınızı alt üst edebilir, sonradan pişman olacağınız sözler sarf edebilir, çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak  23 Aralık - 20 Ocak

Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizin üstleriniz ya da sosyal ortamınız tarafından desteklenmesi keyfinizi artırabilir. Planlarınızın ilerlemesi için çaba sarf edebilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için uygun koşullar bulabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak başarılı olabilirsiniz ama kontrolsüz harcamalar bir anda gelişmeleri alt üst edebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Burcunuzda hareket etmekte olan Ay; hayatınıza hız kazandırabilir. Yurtdışı, medya, mahkeme ya da uzun yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilir, işbirliklerinin de desteğiyle yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde ilişkilerde yaşanan çatışmalar kararlarınızı olumsuz etkileyebilir, bir anda sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün girişimler için uygun bir gün  olmayabilir, hedef ve ideallerinizi  gerçekleştirmek için araştırmalar  yapabilir, ilişkilerden destek alabilirsiniz ama harekete geçmek için biraz daha beklemelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde beklenmedik düşmanlıklarla karşılaşabilir, bir anda bütün planlarınızı değiştirerek kendinize  yeni beklentiler geliştirebilirsiniz.