Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 15.05.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Önümüzde ki günlerde iletişim trafiğiniz ve ticari işbirlikleriniz hız kanabilir. Kişisel gelişiminizle ilgili eğitimler, kısa yolculuklar gündeme gelebilir, yakın çevrenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili girişimlerde bulunabilir, sahip olduğunuz maddi manevi değerleri muhafaza edebilmek için harekete geçebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Ticari anlaşmalar, yeni gelir kaynakları ve ekonomik faaliyetler hız kazanabilir. Kazançlarınızı artırmak için araştırmalar yapabilir, düşüncelerinizi bu konuya kaydırabilirsiniz. Kendinizi ifade edebilmek için yazılı ve sözlü iletişiminizde duygusal bir dil kullanabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yönetici gezegeniniz Merkür’ ün burcunuza geçmesiyle oldukça hareketli günler sizi bekliyor. İlişkilerde ve yaşamınızı ilgilendiren konularda yeni kararlar alabilir, kendinizi ifade edebilir, çevreyle iletişiminize odaklanabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizde gizli bilgilerin ve kulislerin desteğini alabilir, gelirlerinizi muhafaza etmeye çalışabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Görüş ve düşüncelerinizi ifade etmek yerine kendinize saklamak istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kulisler ve gizli araştırmalar gündeme gelebilir, ticari anlaşmalarda beklenmedik kayıplar yaşanabilir. Sosyal grup ve arkadaşlarınızla yakın ilişki de olabilir, derneklerde görev alarak, geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirecek adımlar atabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sosyal gruplar, dernekler ve arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabileceğiniz günlerdesiniz. Geleceğe dair hedeflerinizle ilgili araştırmalar ve eğitimler içine girebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda sonuca ulaşacak projeler için gizli çalışmalar yapabilirsiniz. Duygularınızı içinize atmak isteseniz de derin ilişkilere girebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal hayatınızda daha fazla göz önünde olabilir, kendinizi toplum önünde yazılı ve sözlü ifade edebilirsiniz. Kariyer hedefleriniz için eğitimler, yolculuklar ve işbirlikleri gündeme gelebilir. Geleceğe dair düşüncelerinizi, ideallerinizi aynı görüşü paylaştığınız kişilerle paylaşabilir, onlardan fikir alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Görüş ve düşüncelerinizi paylaşacağınız, inançlarınızla ilgili araştırmalar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni akademik eğitimler, uzun yolculuklar, mahkeme ve medyayla ilgili konular gündeme gelebilir. Girişimleriniz finansal açıdan güçlü kişiler tarafından desteklenebilir, görüş ve düşüncelerinizi açıklama fırsatı bulabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Borçlar, alacaklar, vergi, sigorta, miras ve nafaka gibi finansal konular gündeme gelebilir, uzmanlarla görüşerek hayatınızda ki krizlere çözüm arayabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle geleceğe dair düşüncelerinizi paylaşabilir, hayata daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Mahkemeler ve yüksek eğitimle ilgili konularda uzmanların desteğini alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İkili ilişkiler, ortaklıklar, işbirliklerine odaklanabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Karşı tarafın düşüncelerine önem vererek onları dinleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bugün ortak paylaşımlar gündeme gelebilir ve maddi konularda duygusal tavırlar sergileyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla beraber finansal projeler hazırlayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çalışma ortamınızda iletişim trafiğiniz hızlanabilir, yeni projeler, işle ilgili eğitimler, işbirlikleri gündeme gelebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, onların düşüncelerini de alabilirsiniz. Sevdiklerinizle ortak çalışmalar içine girebilir, işbirliklerine ve ortaklıklara yönelebilirsiniz. Romantik ilişkilerde duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Romantik ilişkiler de sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Kendinize yeni hobiler edinebilir, yaşamdan keyif alacağınız ortamlara girebilir, entelektüel faaliyetler içine girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. İş ortamınızda duygusal ilişkiler gelişebilir, kendinizi güvende hissetmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Aile içi ilişkilere daha fazla zaman ayırabilir, aile fertleriyle iletişiminiz yoğunlaşabilir. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili ticari faaliyetler hız kazanabilir. Bugün yaratıcılığınızı ifade edebilir, sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Uzun süreli ilişkilerde farklı bir sürece geçebilir, sizi mutlu edecek hobilere yönelebilirsiniz.