Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 15.07.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün olaylar çok hızlı gelişebilir ve siz kontrolü ele almakta zorlanabilirsiniz. Şartların size bağlı olmadığını anlayarak, karşınızdakilere uyum sağlamaya çalışmanızda fayda var. Yaşamınızın her alanında mücadele etmenizi gerektiren ve girişimlerinizde sizi engelleyen etkilere karşı ani tepkiler vererek ilişkileri sonlandırmak yerine uzlaşma yoluna gitmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma ortamınızda son derece hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda gerilim olabilir, ani düşmanlıklarla karşılaşmanız tepkilerinizi kontrol etmenizi zorlaştırabilir. Kendinizi ifade edememeniz kırgınlıklara yol açsa bile uzlaşma yolları aramalı, mücadelenizi uyum içinde ve kararlılıkla yürütmeniz lehinize olacaktır.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün kendinizi çok enerjik ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler inişli ve çıkışlı devam ederek sinirlerinizin gerilmesine yol açabilir. Ekonomik konularda da beklentilerinizin karşılanmaması keyiflerinizden ödün vermenize neden olabilir. Ani gelişen olaylar karşısında ilişkilerinizde kopmalar yaşanabilir, dikkatli olmalı uyumlu davranmalısınız.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yaşadığınız yerde ya da yuvanızda yaşanan ani değişimler gerilime yol açabilir. Hem aile hem de özel ilişkilerinizde dikkatli olmak zorundasınız. Olaylara verdiğiniz tepkileri kontrol altına almakta zorlanabilir, kendinizi ifade edemediğinizden aşırı kırılgan davranabilirsiniz. Önünüze düşmanlıklar ve engeller çıksa bile ödün vermeden yolunuza devam edebilmelisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ve diyaloglarınızda çok dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar ya da düşüncelerinize karşı gelişen muhalefet sizi şaşırtarak ani tepkiler vermenize neden olabilir. İmzalanmak üzere olan anlaşmalar, çıkılacak yolculuklar ve yapılan organizasyonlar bir anda ertelenebilir. Eğer karşınızdakilerle uyum içinde davranabilirseniz kazanan siz olursunuz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ekonomik değerlerle ilgili yaşanan ani değişimler sizi zorlayarak, zevklerinizden ödün vermenize neden olabilir. Arkadaş veya sosyal gruplar içinde iletişim bozukluğu yanlış anlaşılmalara ve kırılmalara yol açabilir. Uyum ve diplomasi yeteneğinizi kullanarak içinde bulunduğunuz krizden çıkabilir, karşınıza çıkan engellerle mücadele edebilecek gücü bulabileceksiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; kendinizi ifade etmek ve yaşamınıza dair önemli girişimlerde bulunmak isteyeceğinizi işaret ediyor. Fakat karşınızdakilerin baskıcı ve öngörülemez tavırları sizi zorlayacak ve her zaman ki nezaketenizi muhafaza edemeyeceksiniz. İlişkilerde küskünlükler ve kırgınlıklar yaşansa bile olayları fazla büyütmeden sakinliğinizi korumalısınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün yaşanan olayları kontrol altına almakta çok zorlanabilir, kadersel gelişmeler karşısında kendi içinize kapanabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isterken baskı altında kalabilir, yakın çevrenin muhalefetinden dolayı kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin tavırları sizi yıldırmamalı, ani kararlar alarak, ilişkileri koparmamalısınız

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hedeflerinize varmak için atacağınız adımlarda karşınıza çıkan engeller sizi geri adım atmaya ve ödün vermeye zorlayabilir. Ekonomik koşulların üstünüzde yarattığı baskıdan dolayı planlarınızı ertelemeniz gerekebilir. Sevdiklerinizin talepleri ve beklenmedik tavırları ortamın gerilmesine yol açsa bile uyumlu davranmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızda dengede durmakta zorlanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hedefleriniz için uyumlu davranmak ve nezaketenizi muhafaza etmelisiniz fakat koşulların sizin belirleyeceğiniz çerçeve de olması için vereceğiniz mücadele beklenmedik tavırlarla ve karşınızdakilerin kırılmasıyla sonuçlanabilir. Gerginlik ilişkilerin kopmasına neden olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün görüş ve düşüncelerinize karşı sert bir muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberler planlarınızın bozulmasına ve beraber çalıştığınız kişilerle aranızda kırgınlıklara yol açabilir. Ani gelişen olaylar karşısında soğukkanlılığınız muhafaza ederek, dengede durmaya çalışmalısınız. Üstünüzde hissettiğiniz baskı ilişkilerde sonlanmaya neden olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Finansal konularda yaşanacak beklenmedik gelişmeler karşısında sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Eşin, ortağın ya da ailenin gelirlerinin paylaşımında adil ve eşitlikçi olmalı, karşınızdakilerin tavırlarından dolayı geri adım atmamalısınız. Sevdiklerinizle aranızda kendinizi ifade edememekten dolayı küskünlükler yaşansa bile ani kararlardan kaçınmalısınız.