Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 15.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün olumlu enerjilerle dolusunuz; geleceğe iyimser bakmaktasınız. Yurtdışı, eğitim ve yabancıları içeren işlerinizle meşgul olabilir; orijinal ve farklı fikirler üreterek kendinizi ortaya koyabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda şimdiye kadar almadığınız riskleri alabilecek cesareti gösterebilirsiniz. Ancak yanılma payınızın da olduğunuzun bilincinde olmalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konularda risklere açık ve maceracı davranmaya meyillisiniz. Önemli karar ve girişimler için özellikle sabah saatlerinde dikkatli olmalı; iyice detaylandırmadan harekete geçmemelisiniz zira hamleleriniz sonuçsuz kalabilir. Yurtdışı, eğitim ve hukuki konulardaki işlerinizi karşınızdaki kişilerle diyaloga geçerek çözebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Karşıt burcunuzdaki Ay; eşiniz. Ortağınız veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerle ilgili meşguliyetler getirecektir. Koşullara tam olarak hakim olmamakla birlikte fırsatlara da açıksınız. Sabah saatlerinde bazı belirsizlikler veya yanılgılar yaşamanıza rağmen ilerleyen saatler daha pozitif gelişmeler olabilir. Önünüzde eğitim, yolculuk ve hukuk gibi işler var.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Günlük işler ve uğraşların sizi oldukça fazla uğraştıracağı koşullar içindesiniz. Yurtdışı, eğitim ve medya alanında oldukça aktif ve hareketli geçecek birkaç gün olabilir. Sizden destek bekleyen yakınlarınıza düşünmeden destekte bulunabilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı ilgilendiren konularda tedavi veya diyetlere başlamak için uygun şartlar içindesiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Oldukça hareketli ve risk alır bir ruh halindesiniz. Aşk hayatınız hareketlenebilir; çocuklarla ilişkilerinizi güçlendirebilir; yaratıcı çalışmalarda başarı sağlayabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz yolculuklarla ilgili fırsatlar da ayağınıza gelebilir. Yaşanacak belirsizlikler girişimlerinizde bazı kararsızlıklara neden olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ev, aile ve yerleşimle ilgili bazı bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Değişken koşullara rağmen iyimser ve risk alabilecek bir tutum ve davranışlar içinde olabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculukları da içine alan gelişmeler bir süredir hissetmediniz canlılığı hissettirebilir ve heyecana yol açabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Duygu ve düşünceleriniz karışık olmasına rağmen iyimser ve heveslisiniz. Aklınızın kesmediği durumlara rağmen istekli olduğunuz konularda risk almaya meyillisiniz; cesur davranışlar içindesiniz. Yakın çevre, kardeş ve komşularla olan diyaloglarınızda sabah saatlerinde bazı yanlış anlamalar yaşanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Maddi konuların gündeminizde önemli yer tutacağı birkaç gün sizi beklemekte. Gereksiz cesaret gösterebilir; istekleriniz için risk alacağınız koşullarda olabilirsiniz. Sabah saatlerinde yurtdışı işler, eğitim ve hukuksal konuları içeren alacaklarda yaşanabilecek belirsizlikler sizi etkileyebilir. İçinde olduğunuz durumun farkında olmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzdaki Ay; sizi her zamankinden daha fazla hareketli ve cesur kılabilir. Kendinizi gerek düşünce gerek tavır ve davranışlarla daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde sizi yanıltan belki de olduğundan fazla beklentiye sürükleyen koşullarda olabilirsiniz. İkili ilişkilerde değişken şartlara rağmen isteklerinizin peşinde koşabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Alacağınız riskleri iyi hesaplamak ve temkinli olmaktan yanasınız. Bilinçaltınızı kurcalayan yurtdışı, eğitim ve hukuksal konularla ilgili işleriniz için henüz ön planda yer alacak durumda değilsiniz. Kontrolünüz dışındaki gelişmelere çözüm yaratmak için planlı olmanız gerektiğini düşünmektesiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Hedef ve projelerinizi uygulamaya koymak için heveslisiniz; risk almaktan çekinmiyorsunuz. Gruplar, arkadaşlar ve ekip çalışmalarında yer alabilir; çevrenizle iletişim içinde olabilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde bilgi akışına dikkat etmelisiniz zira yanılgı ve yanlış anlamalara açıksınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda oldukça hareketlisiniz. Beklentilerinizi yerine getirmek için risk alabilecek davranışlar gösterebilirsiniz. Yurtdışı, hukuk ve eğitim konularında sizi ön plana çıkaracak gelişmeler olabilir. Ancak sabah saatlerinde gerek aileniz gerekse de kariyeriniz için özveride bulunacağınız koşullar yaşanabilir.