Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 15.11.2013

Koç            21 Mart - 20 Nisan

Gün boyunca Ay boşlukta olduğundan girişimlerde bulunmak için uygun olmayabilir. Zaten birkaç gündür devam eden hareketliliğin ardından biraz düşünmenin ve durum değerlendirmesi yapmanın zamanı olabilir. Akşam saatlerinden itibaren yeteneklerinizi kullanabileceğiniz fırsatlar bulabilir, ekonomik kazançlarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz.

Boğa          21 Nisan - 21 Mayıs

Son bir iki gündür içten içe huzursuzluk yaşamış ve tepkilerinizi açığa çıkarmakta zorlanmış olabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinden itibaren burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; artık kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayabilir. Hayata bakış açınızı dönüştürmeniz için sizi ikna etmeye çalışan kişiler, değerlerinizi sorgulamanıza neden olabilir.

İkizler    22 Mayıs - 21 Haziran

Oldukça hareketli ve yoğun geçen bir süreçten sonra gün içinde arkadaşlarınızla beraber durum değerlendirmesi yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Fakat yine de başlangıçlarda bulunmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi manevi değerlerinizle ilgili bir sorgulama dönemine girebilir, güven ihtiyacınız artabilir.

Yengeç     22Haziran - 23 Temmuz

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin sizi dönüşüme ikna etme sürecinde kendi değerlerinizi sorgulayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilikten sonra akşam saatlerinde enerjinizin düştüğünü fark edebilir, bunca çabanın ekonomik karşılığını alıp alamadığınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Aslan  24 Temmuz - 23 Ağustos

Zihnen oldukça yoğun ve karmaşık düşünceler içinde kalmış olabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulamanız ve kendi fikirlerinizi değerlendirmeniz için bugün uygun zaman olabilir. Gün içinde başlangıçlardan uzak durarak var olan krizleri sonlandırarak, işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde iş ve sosyal hayatınızda hareketlilik başlayabilir.

Başak     24 Ağustos - 23 Eylül

Zorlu ve enerjik geçen birkaç günden sonra bugün finansal konularda durum değerlendirmesi yapabilir, emeklerinizin karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Gelişen krizleri yönetmek size düşebilir, sevdiklerinizin; keyif ve beğenileriniz üstünde baskı kurduğunu hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz.

Terazi        24 Eylül - 22 Ekim

Birkaç gündür koşulların size bağlı olmaması ve olayları kontrol edememeniz gerilime yol açmış olabilir. Bugün nihâi kararlar almak yerine durum değerlendirmesi yapmanızda ve yarım kalan işlerinizi tamamlamanızda fayda var. Evin içinde değerlerinizi sorgulamanız ve dönüştürmeniz için hissettiğiniz baskı akşam saatlerinde daha görünür olmaya başlayabilir.

Akrep      23 Ekim - 22 Kasım

Başkalarını ikna etmek için kelimelerin gücünü kullanabilirsiniz fakat kurduğunuz iletişimi yakın çevreniz baskı olarak algılayabilir. Son günlerde çalışma ortamınızda aktif ve hareketli olmanıza rağmen bugün sakinleşip durum değerlendirmesi yapmanızda fayda var. İş arkadaşlarınızla yaşanan çatışmayı gidermek için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay              23 Kasım - 22 Aralık

Enerjinizin yüksek olduğu keyifli birkaç gün geçirmiş olabilirsiniz. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmelerin sonuçlarını almak için bugün durup dinlenmenizde fayda var. Zaten maddi ve manevi değerlerinizle ilgili zorlu bir süreç yaşıyor ve üstünüzde baskı hissediyor olabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz.

Oğlak      23 Aralık - 20 Ocak

Bugün hem yaşamınızı ilgilendiren konularda hemde ilişkilerde fazlasıyla kontrolcü davranabilir, değerlerinizi tekrar tekrar sorgulayabilirsiniz. Son günlerde iş ve aile hayatınızda yaşanan hareketlilik ve gerilim sizi yormuş olabilir, akşam saatlerinde kendinize ve keyiflerinize daha fazla zaman ayırabilir, aşk ilişkilerini ya da çocuklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kova            21 Ocak - 19 Şubat

Son günlerde aldığınız haberler kafanızı karıştırmış ve yoğun bir tempo içinde hareket etmenize yol açmış olabilir. Bugün çevrenizle iletişim kurarak yaşananların değerlendirmesini yapabilirsiniz. Ay boşlukta olduğundan yeni girişimlerde bulunmak yerine yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız. Keyifli bir akşamın programını yapabilirsiniz.

Balık           20 Şubat - 20 Mart

Maddi değerlerinizle ilgili krizler, yeteneklerinizi ve harcamalarınızı sorgulamanıza neden olabilir. Kontrol edemediğiniz giderler sizi bunaltsa bile akşam saatlerinden itibaren yakın çevrenizden destek bulabilirsiniz. Güven ihtiyacınızın arttığı bu süreçte kendinizi daha fazla ifade etmeye başlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplar sizi dönüşüme zorlayabilir.