Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

fkiziltas@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 15.12.2012

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İş ve sosyal hayatınızda bugün hareketli saatler geçirebilir; dinamik ve atak tavrınızla dikkatleri çekebilirsiniz. Ancak enerjinizi kontrol altına alabildiğiniz ve cesaretinizi doğru kullanabildiğiniz takdirde girişimlerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda yoğun hisler içinde olmanız sizi tutkulu davranmaya itebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yurtdışı işlerinizle ilgili maddi konular bugün önem taşıyabilir. Sağlam temeller üzerine kurmak istediğiniz projelerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Eğitim veya iletişim alanında sizi zorlayan koşullar olmasına rağmen cesaretli yaklaşımlar yeni oluşumlar getirebilir. Eş veya ortaktan hedeflerinize ulaşmanıza sağlayan maddi manevi destek alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün finansal alanda oldukça dikkatli olmanızı gerektiren koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sizi duygusal olarak gerginliğe neden olabilecek ve belki hızlı karar almaya yöneltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrollemek zor olmasına rağmen bunu başarabilirsiniz. İş arkadaşlarından destekler gündeme gelebilir; gelir giderleri dengeleyiniz.

      

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Karşınızdaki kişilerin size baskı yaptığını düşünebilir; kimi zaman bunun getirdiği gerginliği yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan sizi motive eden tutum ve davranışları sayesinde kendinizi yenileyebilir; alışkanlıklarınız ve çalışma düzeninizde değişiklik yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi derin duygulara sürükleyecek olumlu gelişmeler paylaşımlarınızı arttırabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş ve günlük hayatınızda sorumlulukların ön planda olduğu bir gün olabilir; çalışma temponuz hızlanabilir. Cesur ancak düşünerek yapacağınız girişimler uzun vadede başarı getirebilir. Sağlığınızla aklınızı kurcalayan sorunlarınızı artık ele alabilirsiniz. Yerleşimle ilgili düşündüğünüz değişimi yapmak için araştırma yapabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün yetenekli olduğunuz alanlarda daha aktif ve kendinizi ortaya koyma gayreti içinde olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmek için gerekli enerji ve gücü kendinizde bulabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişiye olan tutumunuzda toleranslı olmaya bakmalısınız zira tartışmaya açıksınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ailevi konularda, ev, gayrimenkule ait işlerde bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Hızlı karar almanız gereken durumlar karşısında biraz olsun temkinli davranmalısınız. Sizi öfkelendirecek ve huzursuz edecek ortamlardan uzak durmaya bakmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde gelirlerinizi arttıracaksınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün ifade ve söylemlerinizle çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz. Düşüncelerinizi hem hedefleriniz doğrultusunda hem de cesaretle ortaya koyabilirsiniz. Kardeşler ve yakınlarla hareketli geçecek saatler yaşanabilir; destek vermeniz gereken durumların yanı sıra sizde yardımlarını alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Finansal konularda organize olmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak alacağınız yeni kararlarla geleceğiniz için planlar içine girebilir; gelirlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Aileniz adına yapacağınız harcamaların gündeme gelmesi biraz gerginliğe neden olsa bile ilerleyen saatlerde üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün kendinizi dinamik ve enerjik hissedebilir; isteklerinizin peşimden cesaretle gidebilirsiniz. Yakın beraberliklerle ilgili yeni başlangıçlar gündeme gelebilir; tavırlarınızla karşınızdakini etkiniz altına alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmelere açıksınız. Bir süredir sizi kısıtlayan koşullar artık sona eriyor.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendi içinizde çatışmalara açıksınız. Elde olmayan gelişmelerin verdiği huzursuzluğu yaşayabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalarak sorunlarınızı çözmek için fikir üretebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için fedakarlıklar gündeme gelebilir. Duygularınızı pek fazla açık etmeden gizli destekler verebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir. Kendinizi yeteneklerinizle ortaya koyabilir; sorumluluktan kaçmayan tavrınızla öne çıkabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek engeller ve kısıtlamalar karşısında cesaretle durabilir ve azimli olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.